10 Reacties

3 jaar geleden

Ik heb het mijn dochter wel laten eten gister voor het eerst, erg gezond is het niet (zout en verzadigd vet) maar een klein beetje af en toe vind ik acceptabel….

3 jaar geleden

Hier krijgt ze vrijwel alles wat wij eten, in normale hoeveelheden. Dus ik zou het wel doen.

3 jaar geleden

Nee dat doen wij nog niet ivm het zou en vet. We vervangen het met hamblokjes.

3 jaar geleden

Heel veel spek gaat dat toch niet zijn? Wij eten regelmatig omelet met spekreepjes en de kids smikkelen daar lekker van mee😃 zolang het niet teveel is zou ik me zeker geen zorgen maken. Liever iets teveel zout dan een kieskeurig kind☺️

3 jaar geleden

Nee dat doen wij nog niet ivm het zou en vet. We vervangen het met hamblokj ...
In hamblokjes zit bijna even veel zout..

3 jaar geleden

Reactie op Lilalila

In hamblokjes zit bijna even veel zout..
De bewerkte wel ja. Maar van ham kan je ook onbewerkte hamblokjes zelf snijden en bakken. Had ik er wellicht even bij moeten zetten.

3 jaar geleden

Dat zout nu nog niet goed is, heeft te maken met dat de niertjes het nog niet aan kunnen. Zout zit ook in brood bijvoorbeeld en beleg, dus wordt het al snel teveel op een dag. Je kan opzoeken hoeveel zout op deze leeftijd door niertjes verwerkt kan worden. Het gaat dus niet om of het gezond is of niet dat helpt je misschien in je keuze.

3 jaar geleden

Reactie op LL_

Dat zout nu nog niet goed is, heeft te maken met dat de niertjes het nog ni ...
https://www.instagram.com/tv/CQLOYolHhUo/?utm_medium=copy_link Ik vond dit heel informatief! Ik heb hieruit gehaald dat het goed is om niet teveel zout te geven waar dit kan, maar we hoeven ook geen moeilijke capriolen uit te halen

3 jaar geleden

Die gerookte spekreepjes vind ik zelf ook altijd al erg zout 🥲. Kun je niet een speklapje in reepjes snijden? Dat is minder zout (volgens mij).

3 jaar geleden

Ik zou het niet doen. Het is ongezond zout. Dat kunnen kindernieren niet goed aan.