8 Reacties
5 jaar geleden
Hier zijn al meerdere topics over. Als je de zoekfunctie gebruikt heb je snel advies.
Echo centrum leidsche rijn vind ik overigens erg fijn
5 jaar geleden
Echocentrum aan de Maliebaan is het beste centrum voor geslachtsecho's in Utrecht. Veel mensen die ik ken zijn daar gene geweest en ik zelf ga ook met 13.3 weken. Ze zullen het alleen zeggen wanneer ze het zeker weten en daarnaast kost de echo maar €27,50, dus in het ergste geval plan je er nog eentje.
Echocentrum Leidsche Rijn is inderdaad erg goed in medische echo's. Daar heb ik een extra vroege echo gehad en doe ik ook mijn 13-18 weken echo en m'n 20 weken echo.
5 jaar geleden
Ik was gisteren 14+2, geslachtbepaling gehad en ze kon het gewoon duidelijk zien 😁💙
ADMIN
5 jaar geleden
Hoi allemaal,
Omdat er zoveel topics over dit onderwerp worden geopend, heb ik besluiten alleen het 'oudste' en meest actieve topic over dit onderwerp open te houden. Je kan hem hier vinden: https://community.24baby.nl/geboorteclubs/geboorteclub-april-2021/geslachts-echo-n3D7ZB
Daar kunnen jullie het gesprek voort zetten. Losse topics over de geslachtsecho zal ik sluiten.
Liefs,
Roos














