10 Reacties

5 jaar geleden

Tandpasta droogt een blaasje goed uit. Gewoon een laagje erop doen en in laten trekken. Niet heel charmant maar sowieso voor thuis geen probleem🤭

5 jaar geleden

Ik gebruikte Zinolium. Is een zinksulfaat gel voor lipblaasjes. Het werkt vast niet zo effectief als een anti-viraal middel als Zovirax, maar het is beter dan niks.

5 jaar geleden

Mag je dat niet gebruiken? Ik gebruik dat gewoon hoor! Of het is aciclovir wat in gebruik, Of van die compeed koortslip pleisters! Gebruikte voor de zwangerschap altijd van die lysine pillen voor betere weerstand en dan zo’n boost van 2 pillen en dat hielp super, maar die kan ik dan nu weer niet nemen dus daarom gewoon compeed of Aciclovir. Dus misschien even informeren naar aciclovir?

5 jaar geleden

Ik gebruik altijd Zinolium. Ik vind juist dat het veel beter werkt dan Zovirax. Het droogt het blaasje heel snel uit..

5 jaar geleden

Reactie op Yonique

Mag je dat niet gebruiken? Ik gebruik dat gewoon hoor! Of het is aciclovir ...
Hoi ja had gelezen dat Aciclovir dus niet zomaar mag vandaar mijn vraag. Ik heb normaal ook altijd Aciclovir creme, meestal van Zovirax. Maar op die website staat dat het niet zomaar mag.

5 jaar geleden

Ow oepsss ik gebruik wel gewoon zovirax als ik weer zo'n vreselijke koortslip heb! Dus ik lees even mee!

5 jaar geleden

Bij ons werkt het allerbeste bij een koortslip deppen met alcohol 70% of 96% op een wattenschijfje, geen zalfjes. Geen idee of deppen met alcohol op je koortslip nu kwaad kan voor de baby

5 jaar geleden

Reactie op StephKat

Bij ons werkt het allerbeste bij een koortslip deppen met alcohol 70% of 96 ...
Dat met die alcohol doe ik ook altijd (ook in de zwangerschap) en savonds doe ik er dan sudocreme op. Dat droogt het ook in.

5 jaar geleden

Reactie op Didado

Dat met die alcohol doe ik ook altijd (ook in de zwangerschap) en savonds d ...
Dit helpt bij mij ook. En extra vitamine c slikken, als je dat al niet doet

5 jaar geleden

Is je koortslip al uitgebroken? Alles waar zink in zit kan je gebruiken ( bij wijze al de sudo crème) richtlijnen zijn veranderd en Zovirax / aciclovir is niet meer de nummer 1 keuze bij koortslippen.