31 Reacties
5 jaar geleden
Ik heb een snelkoppeling naar de "Spa wellness playlist" op mn startscherm. Die hoor ik altijd bij de schoonheidsspecialiste en is heel relaxed. Maar wel btje hetzelfde, dus weet niet of jij het fijn vindt dan.
5 jaar geleden
Just breathe, Pearl Jam
Don’t panic, Coldplay
Ain’t no mountain high enough, Marvin Gaye
Faded (where are you now), Alan Walker
Simply the best, Tina Turner
Du Hast, Rammstein
Bohemian Rhapsody, Queen
Fuck you, Katy Perry
The final countdown, Europe
Push, Universal Nation
🤔🤷🏻♀️
5 jaar geleden
Ik heb zelf een Spotify lijst gemaakt. Ik heb een mix van pianomuziek, rustige popmuziek (bijv. "Purpose" van Justin Bieber, maar ook Norah Jones en rustige nrs van Michael Jackson..) en rustige worship (bijv. The Blessing), welke mij ook heel veel rust maar ook innerlijke power geven. 😍🌠
Oh en een muziektip die ik vanuit een vlog van Sanny Verhoeven (Sanny zoekt geluk) heb: Power is Here Now van Alexia Chellun. Super mooi bevalnummer!!
Als je zo een beetje rustige nummers bij elkaar hebt, scroll dan helemaal naar beneden in je lijst naar 'Aanbevolen nummers'. Dan krijg je allerlei muziektips. Succes 💟
5 jaar geleden
Ik heb zelf een playlist gemaakt. Ik ga namelijk erg slecht op typische rustgevende muziek 😂 zoals bijv. sauna muziek of andere populaire rustige muziek zoals Adele krijg ik kippenvel van. En dan niet de juiste haha.
Ik heb op spotify mijn lijsten doorgepluist en alle liedjes die wel ontspannen zijn maar toch mijn smaak in een lijst gezet. Artiesten zoals War On Drugs, Balthazar, Empire of the Sun etc.
Luister hem nu al wel eens om te checken of ik de goede liedjes er in heb staan. Ik word er wel relax van :)
5 jaar geleden
Reactie op Lelijke_heks
Just breathe, Pearl Jam
Don’t panic, Coldplay
Ain’t no mountain high enou ...
Moet gieren hahaha🤣🤣
5 jaar geleden
Breathe (2 AM) - Anna Nalick
Who Says - John Mayer
Walking on a Dream - Empire of the Sun
10.000 Emerald Pools - BORNS
Drivers License - Olivia Rodrigo
Hier een paar rustgevende nummertjes uit mijn playlist.. heb er niet zoveel😅
Moet ook zeggen dat ik persoonlijk niet moet denken aan muziek tijdens m'n bevalling. Tijdens de autorit bij mijn vorige bevalling heb ik volgens mij de radio gelijk uitgeslagen bij het instappen🙈😘
5 jaar geleden
Reactie op Lelijke_heks
Just breathe, Pearl Jam
Don’t panic, Coldplay
Ain’t no mountain high enou ...
hahaha zalig 🤣
5 jaar geleden
Ik zet af en toe de meditatie speellijst op Spotify op. En heb voor mezelf een lijst gemaakt met popliedjes die ik leuk vind, kan ik meeneuriën of zingen als ik daar zin in heb. Varieert van the Beatles tot Coldplay. Muziek waar ik herinneringen bij heb vooral!
5 jaar geleden
Reactie op Lelijke_heks
Just breathe, Pearl Jam
Don’t panic, Coldplay
Ain’t no mountain high enou ...
Geweldig dit 🤣
Ik heb er nog een:
Volkomen kut, Veldhuis en Kemper














