5 Reacties
6 maanden geleden
Ik zou het lekker zo laten. Mijn dochter stopte abrupt met haar middagslaapje terwijl ze het nog zo nodig heeft. Nu is het elke nacht schreeuwend wakker omdat ze oververmoeid is. Liever een middagslaapje en ' s avonds later naar bed.
5 maanden geleden
Middagslaapje toch afbouwen denk ik. Als hier geslapen wordt (kort of iets langer) dan wordt het savonds gerust 22.00 uur. En ons ritme is dan liever 鈥榮 avonds op tijd. Hier sinds geen fop altijd wel tussen 6.00 en 6.30 dus dat hoort voor ons wel bij deze fase, komt ook langzaamaan wel weer goed weet ik van de oudere kids.
In die tijd als ze zo vroeg wakker worden en ik ook nog een baby had ga ik zelf ook echt wel op tijd naar bed, daar werd ik zelf een leukere moeder van馃槂
Nu heb ik geen baby en is hij de jongste.














