5 Reacties

2 jaar geleden
Je kunt zelf wat mooie kaarten maken, er is vast genoeg inspiratie te vinden op internet. Ik mag wat kaarten lenen van een vriendin die doula is, zij heeft mooie kaarten van atelier Mayura. Hang ze vooral ook op de laatste weken, dan kan je al die positiviteit al in je opnemen.☺️

2 jaar geleden
Nooit van gehoord (niks voor mij denk ik, ik draai net niet iemand ze nek om als er word gezegd ‘jij kunt dit’), maar vind het leuk om te lezen dat dit bestaat binnen bevallings wereld - weer iets geleerd - en uiteraard perfect voor jou zo te horen.

2 jaar geleden
Ik heb deze geprint en meegenomen bij mijn eerste bevalling. Heb ze niet gebruikt 😅 had er op dat moment 0 behoefte aan. Maar sommigen zaten wel in mijn hoofd doordat ik ze op voorhand al een paar keer gelezen had!
https://www.liesinbalans.com/gratis-affirmatiekaartjes.html