Wie heeft de gouden tip? We worden aardig gek van de lekkende flessen. De ene x bij het ventiel, de andere keer bij de speen, en soms niet🤷🏼♀️
Wat we al doen:
- alles goed droogmaken vantevoren
- ventiel aandrukken
- zowel ventiel als dop vastdraaien maar niet te.
Ik heb dit ook gehad, en zo 8 flessen naar de vaantjes geholpen. Wat ze me in de winkel gezegd hebben, is dat je ze niet mag voorvullen met water (vb voor nachtvoeding of als je op stap gaat) want dan zit er druk op het ventiel constant en dan gaan ze lekken... ook hetzelfde met de MAM flessen (infeite met alle flessen met ventieltjes)
Ik heb dit ook gehad, en zo 8 flessen naar de vaantjes geholpen. Wat ze me ...
Nu snap ik dus waarom mijn mam flessen leken🤣
Mja ik kan niet anders. Voeding is zo aangedikt en 24 uur vooruit gemaakt, dat ik niet van het een naar het andere kan blijven overschudden. Dan verlies ik er teveel van. (Gelilact)
Hoi, zeker checken of het gaatje van het ventieltje niet ‘dichtplakt’ als je ze in elkaar steekt. Dus even zo met friemelen. Hebben wij ook eens voor gehad.
Wij hebben een exploderende Difrax fles gehad.
Als nood deze meegenomen toen we in ene weggingen en alle andere flessen nog gewassen moesten worden. Nooit meer.
Wat een ondingen dat je zelf een ventiel moet losdraaien zodat het niet vacuüm trekt. Blijkbaar was het niet losgenoeg en plopte het ventiel naar binnen waardoor alle melk er als een fontein uit spoot.
Wij hebben een exploderende Difrax fles gehad.
Als nood deze meegenomen to ...
Oh no, dat is echt helemaal niks! Mag ik vragen welke je nu gebruikt? Het moet met een smalle speen zijn omdat ze geholpen is aan haar lip- en tongbandje.
Eergisteren inderdaad een nieuwe difrax fles moeten aanschaffen na 6 weken omdat hij lek was en niks hielp ☹️ ik las hier onder het van te voren vullen, dat doe ik wel dus daar kap ik dan maar mee 😂