14 Reacties
vorig jaar
Wij hadden bij ons eerste kindje wijnlabels laten drukken en hadden deze dan op een wijnfles /cava fles geplakt. Als je het label wat laat trekken op een echt label is het ook wel leuk om dan even te wachten tot ze het zelf opmerken. Het enige nadeel is dat je wel zelf geen glaasje mee kan drinken 馃槄
vorig jaar
Wij hadden deze babypop voor ons zoontje gekocht om te oefenen.. is nu zijn baby鈥檛je.. misschien kan je daar iets mee doen? Cadeau geven aan je dochter ofzo?
https://www.prenatal.nl/little-dutch-baby-pop-rosa-pink-5649498/
Je zou ook het woord baby鈥檛je kunnen oefenen met haar (met bijv een plaatje..) en haar dat kunnen laten zeggen? Hmmm of een foto van een echo aan haar laten zien en vragen wat ze ziet?
vorig jaar
Wij hadden onze eerste op de foto gezet met een (evt. speelgoed) ijshoorntje met een bolletje ijs erop. Daarbij een bord met: I've got the scoop! Baby 2 is on the way!
Mijn zoontje was destijds 2, en vond het onwijs leuk om zo op de foto te gaan
vorig jaar
Zou je iets kunnen doen met een foto moment ofzo.
Dat jullie een familie foto maken en dan haar een echo foto laten vasthouden of iets. Of in plaats van 'cheese' dan roepen '......Word grote zus'. En dan natuurlijk de camera/telefoon even op filmstand zetten ipv foto. Heb je meteen alle reacties op beeld.














