8 Reacties
6 maanden geleden
Hier ook een onrustige drinker, ik ga aankomende week naar een osteopaat want ik weet niet meer zo goed wat ik ermee aan moet! Soms wel 45 min bezig ivm onrust (overstrekken, hoofd wegdraaien) maar soms ook binnen 20-25 minuten klaar met een difrax S fles met een S speen.
6 maanden geleden
Reactie op N-anoniem
Mocht je het willen, zou je dan willen delen hoe het was? Wellicht ga ik he ...
Ik laat het weten!
6 maanden geleden
Reactie op N-anoniem
Mocht je het willen, zou je dan willen delen hoe het was? Wellicht ga ik he ...
Ik ben gister geweest bij de osteopaat. Ze voelde wel dat er spanning bij haar middenrif zit en ook spanning in haar nekje. Dus ze hoopt dat nu in de komende dagen het drinken beter gaat...even afwachten nog. En over 2 weken nog een keertje terug om te kijken hoe het dan is!
5 maanden geleden
Reactie op N-anoniem
Heeft het je wat opgeleverd? Ik heb volgende week een afspraak ingepland
Nog niet echt helaas, het leek even beter te gaan maar de flessen gaan nog steeds drama. Ik ga volgende week weer...die afspraak hadden we sowieso al gelijk gepland














