7 Reacties

5 dagen geleden

Ik heb laatstvop zalando gezocht en gevonden. Je kunst selecteren op wol. Wel even goed kijken want sommige dingen hebben dan maar 5%wol ofzo. Maar ook volledig wollen dingen. O.a. van name it/little atelier

5 dagen geleden

Ik bestel graag bij Ziloen

5 dagen geleden

Ik scoor veel op vinted van de merken: Disana, Engel en Reiff. Sinds vinted ook in Duitsland zit kan je nu je hart ophalen 🙌🏻

5 dagen geleden

Joha, Cosilana, Lille Barn, Woolworths en Unaduna zijn ook nog merken die wolletjes verkopen. Naast de genoemde opties van Dilling, Disana en Reiff natuurlijk. Heerlijk, wij zijn helemaal fan. Succes met de zoektocht!

5 dagen geleden

Ziloen is idd heel fijn!

gisteren

Merk bestaat geloof ik nietbmeer maar Minimalisma is fijne kleding. O en ManyMonths ook. zara en H&M helaas massa kleding maar hebben wel een paar fijne wolletjes in assorti.
Dilling is prachtig, maar heeel veel handwas wordt mij altijd verteld en ik durf wat ik heb ook niet in de gewone was mee te wassen. Heb inmiddels verschillende items van unaduna (via ziloen) zowel wol/zijde als merino-wol en deze heb tot nu toe allemaal in de gewone was (40°) meegewassen en het blijft mooi. Ik kan natuurlijk niet zeggen of dit voor hun hele lijn geldt, maar misschien wel handige info :) Met H&M/zara/hema willetjes heb ik zelf wat minder goede ervaring mee. Alsnog relatief duur en pluist/pilt veel.