7 Reacties
12 uur geleden
Bij mij komt dit vanuit mijn bekken. Bekkenfysio heeft hier tips voor gegeven.
12 uur geleden
Ja heb ik ook..is een soort van verzakking begreep ik. Werd bij mij in mn vorige zwangerschap vanaf 32 weken echt zo erg dat ik bijna niet meer kon lopen. Bekkenfysio helpt wel hierbij!
2 uur geleden
Ik denk dat ik dit ook heb. Een heel zwaar, vervelend gevoel. Meer het gevoel van spierpijn / verzuring dan bekkenpijn. Mijn bekkenfysio gaf aan dat de spier bij mij erg sterk en snel aangespannen staat. Daarom heb ik juist oefeningen gekregen om mijn bekkenbodem meer actief te ontspannen. Ze heeft ook inwendig gecontroleerd op verzakking; daar is geen sprake van.
1 uur geleden
Reactie op GenereuzeMarmer343481
Ik denk dat ik dit ook heb. Een heel zwaar, vervelend gevoel. Meer het gevo ...
Ja mijn fysiotherapeut sprak ook al over te aangespannen spieren! Heb ook reeds oefeningen gehad. Ga die vanaf morgen dan maar trouw toepassen… Vrijdag moet ik sowieso naar mijn gynaecoloog gelukkig ook.














