11 Reacties
vorige maand
Ik ben denk ik de uitzondering die het de hele dag warm heeft , zelfs in e nacht. Loop nog altijd in een t-shirt rond haha
gisteren
Reactie op Chlo-
Sinds ik ijzerpillen neem heb ik het een klein stukje warmer, had het zo vr ...
Welke slik jij?
19 uur geleden
Reactie op RustigeZonnewende709547
Welke slik jij?
Ferrofumeraat op recept, bigly sloeg bij mij vorige zwangerschap niet aan, ook kort losferron gehad maar bang voor verkleuring tanden + niet te nassen zon bruistablet, dus weer terug naar ferro gegaan. Moet nog prikken of t idd stijgt, maar dit temperatuurverschil valt mij heel erg op. Plus dat ik weer wat beter de trap op kom, naar de auto kan lopen met meer kracht etc.
19 uur geleden
Hier echt het tegenovergestelde, heb het continu warm. Loop met shirts rond en mn raam staat open in de nacht en zelfs dan zweet ik me kapot. Maar heb soms ook wel momenten dat ik het enorm koud heb.
17 uur geleden
Ik heb het nooit echt warm, dus ik keek er wel naar uit dat je het tijdens je zwangerschap warm hebt. Inmiddels zitten we in week 23 en ik heb het nog net zo koud als hiervoor 馃珷














