9 Reacties

4 dagen geleden

Ik heb een dimbare via bol gekocht. Lijkt me super

4 dagen geleden

Ik volg, ik wil er graag ook 1.
Wat voor reacties lees je hierover dan? Ik zie geen reden om geen zoutlamp te nemen. Het is mooi, zacht licht en sfeervol.

4 dagen geleden

Ik heb de mijne gekocht via Baby Natura, heel blij mee

4 dagen geleden

Reactie op CharmanteDageraad628453

Wat voor reacties lees je hierover dan? Ik zie geen reden om geen zoutlamp ...
Dat het licht te fel zou zijn voor een nachtlampje.

4 dagen geleden

Reactie op GezelligeEcho364979

Ik heb een dimbare via bol gekocht. Lijkt me super
Heb je een linkje? Ik ben wel benieuwd

4 dagen geleden

Reactie op Mama van Mike

Heb je een linkje? Ik ben wel benieuwd
Bekijk Dimbare Grote Zoutlamp 3-5KG Himalayazout– Tafellamp – Sfeerlamp – Zoutsteen Nachtlampje – Dimbaar – Incl. E-book – Kerstcadeau op: https://www.bol.com/nl/p/dimbare-grote-zoutlamp-3-5kg-himalayazout-tafellamp-sfeerlamp-zoutsteen-nachtlampje-dimbaar-incl-e-book-kerstcadeau/9300000148791452?referrer=socialshare_pdp_iphoneapp

2 dagen geleden

Hier gisteren een dimbare gekregen voor sinterklaas. Wat een heerlijk licht. Ik kan me al helemaal voorstellen hoe fijn dit licht is met bijvoorbeeld voeding geven. Voor ons én voor ons kindje.

13 uur geleden

Ik heb een zoutlamp voor de kleine man. Hij stond eerst op mijn nachtkastje maar is uiteindelijk naar zijn kamer verhuisd. Volgens mij kwam ie zelfs van de lidl. Enige is dat het stof kan neerslaan of dat ie vocht afgeeft. Dat laatste heb je meestal geen last van omdat er meestal een houten ring omheen zit. Soms even schoonmaken dus. Ander lampje waar ik enorm fan van ben is een kaartenlampje. Onbeschreven kaarten kun je hierin gebruiken wat super leuk is want je kunt er telkens wat anders is doen! En ook met seizoenen meegaan. Ook een leuk kraamcadeau. Kan leuk als kinderlampje maar ook in de woonkamer. https://www.hethoutlokael.nl/a-96401774/postcardlamp/kaartenlampje-basic-maple/