10 Reacties
vorige week
Dit helpt mij goed tegen de rugklachten. Het lift je buik een beetje op. Zeker een aanrader. Succes!

vorige week
Reactie op DaphneHaarlem
Dit helpt mij goed tegen de rugklachten. Het lift je buik een beetje op. Ze ...

Niet om betweter te spelen. Maar ik heb bij mijn verloskundige nagevraagd of dit verstandig was. Zij benoemde dat dit vaak averechts werkt omdat je tijdens het dragen van een band de spieren in je lichaam als het ware plat legt. Hierdoor is het extra zwaar om de band weer af te doen.
Kan mij goed voorstellen dat er situaties/mensen zijn waar dit wel goed bij is! Maar liever een keertje te vaak waarschuwen dan te weinig 馃檲
Of misschien alleen tijdens stofzuigen/boodschappen/wandeling/etc...
Voor mij klonk het ook alsof het voor meer problemen na de zwangerschap kan zorgen, maar heb dit niet specifiek nagevraagd.
vorige week
Reactie op Meisjesdromen
Niet om betweter te spelen. Maar ik heb bij mijn verloskundige nagevraagd o ...
Aah ok茅. Ja dat klinkt wel logisch. Heb zelf geen nadelige effecten gemerkt tijdens mijn eerste zwangerschap. Droeg hem niet de hele dag maar bijvoorbeeld wel als ik een wandeling ging maken of inderdaad tijdens het huishouden. Ga dat nu ook weer op deze manier toepassen. Maar goed om erbij te vermelden dat het niet voor permanent gebruik is maar fijn kan zijn voor specifieke momentjes zoals tijdens wandelen ofzo.
vorige week
Reactie op Belly1
Ja, ik heb er twee van de H&M die echt goed zijn. Een van de twee heeft ...

Is dit ook fijn voor wat langere mensen? Ik ben 175
6 dagen geleden
Reactie op RustigeZonnewende709547
Is dit ook fijn voor wat langere mensen? Ik ben 175
Ik ben 170 en heb die van de hm ook. Bij mij zit hij precies goed, ben dus bang dat hij voor jou net kort oogt...














