6 Reacties

4 jaar geleden

Zelfde probleem hier…. Met speen S drinkt me zoontje heel traag en met de M speen weer veelste snel… ik wissel soms van speen tijdens het voeden met namen in de avond voor hij naar bed gaat!

4 jaar geleden

Onze dochter is 4,5 maand en sinds vorige week van S naar M gegaan. S ging best traag nu, maar M gaat heel snel. S avonds zorg ik voor een trage fles.

4 jaar geleden

Ik ben overgeschakeld naar speen M om 11 weken.

4 jaar geleden

Wij hadden hetzelfde probleem. De m speen is te groot en gaat te snel en de s speen gaat te langzaam. We hebben het nu opgelost door met een warme naald een extra gaatje in de s speen te prikken, sindsdien gaat het drinken weer goed.

4 jaar geleden

Ik heb gaatjes bij geprikt in de s speen. De m speen gaat nog te snel verslikt hij zich. Heb totaal 4 gaatjes per speen bij geprikt gaat prima nu

4 jaar geleden

Wij hadden hetzelfde probleem. S ging te langzaam en m te snel. Wij hebben nu de dr brown fase 2 speen op de difrax fles. Die zit er precies tussen in