5 Reacties
2 jaar geleden
HD Parque Crist贸bal Gran Canaria is echt top! Wij zijn hier in april geweest met ons zoontje van toen 20 maanden. All inclusive en echt leuke zwembaden voor de kids. Het is ons heel goed bevallen!
Het zijn als het ware kleine huisjes, niet echt een hotel. Makkelijk als de kinderen nog slapen 鈥榮 middags en 鈥榮 avonds wat vroeger naar bed gaan.
2 jaar geleden
Wij waren 3 weken terug in kreta, lyttos beach hotel. Groot, mega veel leuke dingen, echt super gaaf zwembad. Echt een fantastische week gehad. Walhalla voor kinderen!
Ohja, en vanaf het vliegveld 10 minuten met de bus en je zit er. Was ook erg fijn!
https://www.tui.nl/lyttos-beach-509363333/
2 jaar geleden
Long beach resort en spa in Turkije. Echt top voor kinderen. Je hebt waanzinnig veel zwembaden enzo. Kleine attracties, pony rijden, noem maar op. Wij zaten zelf in een swim up welke afgesloten was met een hekje. Zo kon hij nooit het zwembad in zonder ons en wij konden lekker zwemmen terwijl hij lag te slapen!
2 jaar geleden
Turkije Antalya Lara zit je altijd goed.
-Miracle Resort
-Delphin Imperial
-Titanic deluxe
-Grand park lara
-Royal seginus
-Adalya elite
2 jaar geleden
Reactie op bebegimm2021
Turkije Antalya Lara zit je altijd goed.
-Miracle Resort
-Delphin Imperial ...
Vanuit het vliegveld is het maar een kwartiertje rijden naar Lara ideaal met kids !














