8 Reacties

3 jaar geleden

Heb me in de winkel laten vertellen dat hekjes die je niet inboort alleen beneden aan een trap mogen. Ik heb afgelopen weekend hekjes geshopt, maar moet ze nog ophangen. Dus of het een succes is... je hoort het nog

3 jaar geleden

Reactie op Jori93

Heb me in de winkel laten vertellen dat hekjes die je niet inboort alleen b ...
Dankje, daar heb ik al wat aan. Wij wilden namelijk beginnen met 1 hekje bovenaan de trap. Maar ik had inderdaad al twijfels of dat veilig is als een kind er bijvoorbeeld tegenaan valt, of het hekje dit zou houden. Boven wordt dus toch boren :). Ben benieuwd naar jouw gebruikservaring straks. Succes met ophangen!

3 jaar geleden

Na lang zoeken hebben wij traphekje van het merk BabyDan Guard Me gekocht. Deze is één van de best geteste traphekje. Een beetje prijzig ten opzichte van andere merken en je moet helaas ook boren. Maar voor de veiligheid van onze dochters is het allemaal waard. Mijn oudste dochter is 2,5 en als zij er tegenaan rent of leunt dan blijft het nog steeds goed stevig staan en veert niet mee. Het neemt niet veel ruimte in als het dicht geklapt is. Wij hadden hem al een tijdje op het oog en toen het op Amazon afgeprijsd was hadden we gelijk 2 aangeschaft met verlengstuk. https://www.bol.com/nl/p/babydan-guard-me-wide-traphekje-opvouwbaar-kleur-creme-van-64-5-tot-113-cm/9200000120371833?referrer=socialshare_pdp_androidapp Succes met keuze maken! Hopelijk heb je wat aan deze post.

3 jaar geleden

Reactie op Mity

Na lang zoeken hebben wij traphekje van het merk BabyDan Guard Me gekocht. ...
Dankjewel! Ik ga deze sowieso bekijken :)

3 jaar geleden

Wij hebben deze, prima traphekje! Zijn nu in de aanbieding bij de prenatal!

3 jaar geleden

Rest van de test

3 jaar geleden

Reactie op newmom21

Rest van de test
Fijn, dankjewel!