6 Reacties

vorig jaar

Je kunt toch ook gewoon iets zachts naast het bed neerleggen? Zodat als ze eruit rolt, ze zacht valt?

vorig jaar

Afgelopen jaar hebben wij zo’n oplaadbare hangmat (Action) meegenomen voor onze oudste. Onder hoeslaken gelegd en 1 kant opgeblazen, andere kant stond bed half tegen de muur, ging prima! Ik neem die ook altijd mee als ik weekendjes weg ga.

vorig jaar

Wij hebben opblaasbaar bij ons zoontje in bed! Werkt ontzettend goed. Tenzij hij wakker is en met volle kracht ertegenaan duwt. Maar in zijn slaap, is het voor ons hartstikke veilig

vorig jaar

Ben hier ook naar opzoek, ik lees mee. Had die van deryan al gezien maar is niet opblaasbaar

vorig jaar

https://www.bol.com/nl/nl/p/goliving-bedhekje-bedhek-bedrail-inklapbaar-120cm-grijs/9300000132904597/?referrer=socialshare_pdp_www Wij hebben deze bevalt prima.. zit aan haar 1 persoons bed. Ik heb hem wel vast gemaakt aan het frame met kabelbinders. Maar op vakantie gaat hij gewoon mee en klemt het goed genoeg tussen het matras en frame.