7 Reacties
3 jaar geleden
Ik ben wel benieuwd of dat inderdaad zo is. Wij gebruiken die voeding namelijk ook.. dus als er een verkeerd stofje in zit, zou niet best zijn 馃檲 ik vol even.
3 jaar geleden
Ik heb zojuist de kruidvat babyvoeding lijn gebeld, wordt binnen nu en een half uur terug gebeld door een voedingsexpert.
Zal het antwoord hier even delen.
Ik ga vragen of het nog terug komt, zo ja, op welk termijn.
En of het spugen kan komen doordat ik een "foute" verpakking in handen heb gekregen.
Jullie geen problemen betreft voeding?
3 jaar geleden
Online is het nog gewoon te koop.
https://www.kruidvat.nl/kruidvat-standaard-1-zuigelingenvoeding/p/760103
3 jaar geleden
Reactie op _Brenda_
Online is het nog gewoon te koop.
https://www.kruidvat.nl/kruidvat-standaa ...
Oh das wel vreemd馃槄馃
Vraag me af of die verkoopster dan wel weet waar ze t over heeft..
Maar zal t zo horen dan.
Ben nog niet teruggebeld.
3 jaar geleden
Oke ik heb antwoord.
De serie die eindigd op 122 is uit voorzorg in heel Nederland uit de schappen gehaald.
Deze kwam bij een steekproef niet door de keuring en moet beter getest worden voor het weer verkocht mag worden.
Tot nu toe is er niks alarmerends naar voren gekomen uit deze serie, ze verwacht niet dat mijn zoontje hier ziek door is geworden of meer spuugd.
Alles wat nu in de winkel of online te koop is, is een andere serie en dus goedgekeurd.
Ze geeft aan dat het verhaal een eigen leven is gaan leiden bij de kruidvat waar ik was, en ik deels foutieve informatie heb gekregen.
Ze vermoed dat de kruidvat hier een kleine kruidvat is (wat klopt) die enkel en alleen deze serie in de schappen had staan waardoor het nu dus plots leeg/op is.
Maar het komt gewoon terug.














