15 Reacties
2 jaar geleden
Wij hebben een "gewone" rugzak. Omdat je die ook makkelijk kunt combineren met de draagzak en het dan ook handig is en tas te hebben waar je man ook mee wil lopen. Werkt voor ons prima!
Ligt er ook aan wat je met de tas wilt. Wij wandelen heel veel en dan is een goede rugzak echt fijner dan een vaak wel veel mooiere luiertas. Maar ga je 'm toch standaard aan je wandelwagen hangen of kort dragen, dan is een mooie tas natuurlijk leuker.
2 jaar geleden
Ik heb nu een grote schoudertas en achteraf had ik liever een rugtas (zo'n model als Eastpak) gehad.
Ben je een type dat voor elk spulletje een apart vakje wil? Dan zo'n speciale luiertas.
Ik gooi alles er logisch in een vind t wel weer wanneer ik het nodig heb.
2 jaar geleden
Reactie op Hannelore13
Ik heb nu een grote schoudertas en achteraf had ik liever een rugtas (zo'n ...
Ja dat! En bij de Hema oid heb je ook zo een etui of organizers gehaald, die heb ik een paar. Of je knoopt het reserve setje kleding in een hydrofiele doek.
2 jaar geleden
Reactie op AmyAnoniem
Ja dat! En bij de Hema oid heb je ook zo een etui of organizers gehaald, di ...
Idd, ik heb reservekleding in een ziplock vrieszakje (ook handig mocht er eens wat lekken) en de luiertaart etc in een verschoonetui met zo'n matje eraan.
Verder verandert het in de loop van de tijd wat je nodig hebt.
Eerst voeding etc, nu gaat er een beker en wat speelgoed in
2 jaar geleden
Bij de eerste heb ik gewoon een mooie grote cognac kleur tas gekocht bij de kruidvat, maar die is nu helaas kapot
Via Vinted een nana beebi tas gekocht voor €10
Ik ga voor een tas echt geen hoop geld betalen 😁
2 jaar geleden
We hebben een luier rugtas gekocht. Erg blij met dat het een rugtas is, een schoudertas is echt minder handig als je ook een baby of maxi Cosi op je arm draagt. Het had niet per de een luiertas hoeven zijn. Een gewone rugtas met meerdere vakken had ook volstaan. Het is wel handig om een apart vak te hebben voor bijvoorbeeld een mini potje sudocrème en een thermometer.
2 jaar geleden
Deze gekocht en binnen gekregen en lijkt mij heel fijn met veel verschillende vakken om dingen een vaste plek te geven ✔️
Bekijk Luiertas Rugzak - Incl. Buggy / Kinderwagen Haken en verschoningsmat - Complete Set - Zwart van Zedar op: https://www.bol.com/nl/p/luiertas-rugzak-incl-buggy-kinderwagen-haken-verschoningsmat-complete-set-zwart-van-zedar/9300000098230864?referrer=socialshare_pdp_iphoneapp


















