5 Reacties

2 jaar geleden

Ik lees veel mensen Collageen Vitamine C Biotine Poeder gebruiken tegen de acne en dat het veilig gebruikt mag worden in de zwangerscjap

2 jaar geleden

Herkenbaar Hier inderdaad continue paracetamol En als mijn zoontje gaat rusten, ga ik ook naar bed.. Verder neemt mijn man veel over van mij

2 jaar geleden

Ik heb nu ook ruim 3 weken last van verkoudheid en sinds 1 week nu echt ontzettende hoofdpijn. Dagelijks veel paracetamol en slapen tussendoor, maar lijkt maar “tijdelijk” even te helpen. Ik heb morgen een afspraak bij de huisarts want ben beetje radeloos in wat te doen nog..

2 jaar geleden

Reactie op Laura FJ

Ik heb nu ook ruim 3 weken last van verkoudheid en sinds 1 week nu echt ont ...
Ja vreselijk hè? Ik ga morgen ook nog een keer bellen, want ik krijg echt niks gedaan op een dag..

2 jaar geleden

Ik heb na een verkoudheid zeker 2 weken last gehad van extreme hoofdpijn en kaakpijn. Inderdaad zoals je omschrijft het leek wel migraine zo heftig. Was hier echt een bijholteontsteking. 4x per dag 2 pcm kwam het nog doorheen. Verder gebruikte ik meerdere keren per dag een rhino horn om de boel te spoelen.