16 Reacties
9 maanden geleden
Is het ook voor het eerst dat ze uit een fles drinkt of kreeg ze wel ook al MM uit een fles? Want ergens zou je verwachten dat ze 80/20 MM/KV wel zou moeten pakken. Dat is zo’n minimale hoeveelheid KV.
Wellicht moet ze gewoon eventjes wennen en gaat ze het vanzelf beter drinken, maar ik kan me voorstellen dat je daar wel stress van hebt met een slinkende voorraad MM.
Ik moest ook KV aan mijn tweeling bij gaan geven, omdat ik niet meer genoeg MM had voor 24/7. Maar dan Pepti, omdat ze onwijze buikpijn kregen van standaard KV. Maar de Pepti vond mn dochtertje ook niet te drinken. Dus eerst ging er bijvoorbeeld maar 50ml van de 180ml in. Maar was dat na een paar dagen al 100-120ml. En ik heb na een week van aan blijven bieden ook al wel eens flessen van 150-180ml erin gekregen. Maar hier hoeft dat maar 1x per dag, want verder red ik het wel met de MM. Dus lag er in die zin niet zoveel druk op als er 1 fles maar matig in ging🥴
9 maanden geleden
Wat bij ons hielp is een grotere speen op de fles dus nr 3 speen volgens mij. Zorgen dat het echt precies goed op temperatuur is en Kruidvat eigen merk schijnt iets zoeter te zijn volgens een collega van mij dus had dat ook geprobeerd. En dan mijn man de fles laten geven en niet ikzelf. . Hoop dat het gaat lukken, ik herken het probleem 😉
9 maanden geleden
Reactie op ElineNovella94
Is het ook voor het eerst dat ze uit een fles drinkt of kreeg ze wel ook al ...
Ze kreeg al gekolfde melk in hetzelfde flesje dus het ligt niet aan de fles. Ze wilde de 80/20 MM/KV echt niet drinken dus we hebben nu Kruidvat voeding gekocht en gaan dat morgen proberen… ben zo benieuwd☹️
9 maanden geleden
Reactie op rsmln1
De gewone Nutrilon 2 opvolgmelk 6-10 maanden
Las dat je de kruidvat merk nu ging proberen, hoe is dit gegaan
Anders toch de duobalans proberen van nutrilon! Hier zit ook bepaalde melkvet in. Waardoor deze vaak word aangeraden als combi met borstvoeding of als je over gaat van borstvoeding naar flesvoeding, wij zijn zelf ook zo begonnen. Begin deed hij het ook niet goed op de gewone nutrilon (nu wel)
9 maanden geleden
Even een update: we zijn begonnen met de Kruidvat voeding en dat weigerde ze eerst ook 2 maal. Daarna gisteren toch weer 30cc kruidvat en 80cc moedermelk geprobeerd en opeens dronk ze het wel op. Keer daarna 60cc kruidvat en 60cc moedermelk gegeven en dat ging ook goed. Zojuist 90cc kruidvat met 25cc moedermelk gegeven en ook dat heeft ze opgedronken. Dus de verhouding is nu volledig anders en bijna volledig kunstvoeding🥳 Het is dus blijkbaar echt een kwestie van geduld hebben. Ben zo blij!
8 maanden geleden
Reactie op dijkstrae
Papa de fles laten geven ipv jij zelf, hielp hier ook. En dan ook echt even ...
Dat lukt ook niet goed… haar tandjes komen nu door dus ik denk dat we helaas pech hebben qua timing. Ze weigert de fles überhaupt, dus ook bij moedermelk. Ik heb vandaag kv/mv met olvarit fijne granen gegeven als papje. Dat ging er wel in. Dus ik ga haar op die manier laten wennen aan kv.. ben benieuwd🫠☹️














