16 Reacties
4 maanden geleden
Hier gaat ze al sinds ze 2 weken is met dr broer en zus in het grote bad in onderstaand badzitje:
https://www.prenatal.nl/luma-x-prenatal-badinzet-brown-5841526/?utm_source=google&utm_medium=cpc&utm_campaign=06.%20Pmax%20-%20NB%20-%20Hoge%20score%20-%20Shopping%20Only%7C21543704139&utm_term=&utm_content=%7C&utm_id=21543704139&utm_source=google&utm_medium=cpc&utm_campaign=06.%20Pmax%20-%20NB%20-%20Hoge%20score%20-%20Shopping%20Only&utm_id=21543704139&gad_source=1&gad_campaignid=21553951867&gbraid=0AAAAAD-TjFThzKPZf8ggwOah2KOrHIRTI&gclid=CjwKCAjwlOrFBhBaEiwAw4bYDQZaaIzOUXqjTqlCpmtmeyOXPzhv4KYEjZlC6Ef_TJ9sCY4I9jsppBoCopMQAvD_BwE
3 maanden geleden
Voor degene die geïnteresseerd is: ik heb inmiddels deze badinzet en we zijn er heel blij mee. Ons zoontje geniet heel erg van het grote bad en het is veel handiger dan het kleine babybadje.
https://www.baby-dump.nl/babyjem-badinzet-baby-soft-touch-wit.html?eyk_source=google&eyk_campaign=21900220955&eyk_content=&gad_source=1&gad_campaignid=21893749419&gclid=CjwKCAjw6P3GBhBVEiwAJPjmLk5-GgFSDWvPplv8vBDlmdzFJlFnM0CnS52AxV73XaF1v2N1egKhsRoCRwQQAvD_BwE
3 maanden geleden
Ik heb van doomoo een drijfmatrasje. Echt ideaal voor in bad kleine vind het heerlijk!
3 maanden geleden
Wij hebben ook het doomoo drijfmatje, heel erg fijn! Eerste keer vond ik het even spannend, maar dat is denk ik altijd wel met badderen.
Je kunt dan ook meer water in het bad hebben zitten waardoor je minder diep hoeft te bukken of in ons geval je ouders peuter niet in erg ondiep water zit.
3 maanden geleden
Reactie op MDZo
Wij hebben ook het doomoo drijfmatje, heel erg fijn! Eerste keer vond ik he ...
Word t kleintje niet koud boven op het water ipv erin?
3 maanden geleden
Ik gebruik hem als ie spuitluiers heeft. Stinkie moet dan even gewassen worden onder de douche in bad.

3 maanden geleden
Reactie op Mamavan3straks
Word t kleintje niet koud boven op het water ipv erin?
Nee want in het midden komt zegmaar wel water doorheen dus ze liggen er niet op
3 maanden geleden
Reactie op Svw1996
Ik ben wel benieuwd hoe jullie dit doen? Gaan jullie dan mee in bad? Anders ...
Ja zelf mee in bad en dan geeft de ander de baby aan. Of op de knieën voor het bad zitten en wassen.
3 maanden geleden
Reactie op chemkitten
Ik gebruik hem als ie spuitluiers heeft. Stinkie moet dan even gewassen wor ...

Zo doen wij onze dochter ook in bad, met een hydrofiele doek eronder. Een laagje water in bad en met de douche straal zachtjes over haar heen. Vind dat net zo handig als een badje op standaard.
3 maanden geleden
Reactie op trotsemama4
Zo doen wij onze dochter ook in bad, met een hydrofiele doek eronder. Een l ...
Is het ook, moet zeggen of ik nou krom sta aan het bad op standaard of voorover hang in bad. Bij de laatste heb ik zelfs minder pijn. ( wij zijn lang)
13 uur geleden
Wij zitten te denken om straks een xl badje in ons eigen bad te plaatsen. Zo hoeven we niet steeds het hele grote bad te vullen. Ivm een niet hele warme badkamer vind ik het belangrijk dat onze baby goed in het water gedompeld zit in deze koude periode.
Heeft iemand ervaring of dit bad ook voor een dreumes/peuter fijn is zodat we er langer plezier van kunnen hebben.
https://www.prenatal.nl/stokke-flexi-bath-xl-green-5495440/
9 uur geleden
Hoi, wij hebben het Stokke badje XL en ik vind het echt een aanrader. Onze oudste heeft er in gezeten tot hij ruim 6 jaar was. Dus jaren plezier van ☺️
8 uur geleden
Wij hadden en bad schuipje, heel erg aan te raden alleen moet wel regelmatig vervangen worden















