8 Reacties
8 maanden geleden
Het zou lightning crotch kunnen zijn. Zoek het maar eens op. Kan geen kwaad per se.
8 maanden geleden
Het zou lightning crotch kunnen zijn. Zoek het maar eens op. Kan geen kwaad ...
Mhh denk niet dat dat het is maar bedankt voor het meedenken. Het doet geen pijn, eerder gewoon wat ongemakkelijk maar dat is ook omdat het onbekend is denk ik. Voelt ook niet als steken of schokjes meer echt als geklop haha.
8 maanden geleden
Momenteel 26 wkn zwanger, herken wat je schrijft maar ik heb dit al wel een heel aantal weken sinds dat ik de baby kan voelen eigenlijk denk ik.
Ik heb altijd t idee dat de baby dan laag ligt of met de voetjes naar beneden
8 maanden geleden
Ik weet toevallig dat mijn kindje heel laag ligt, en dat hij met zn voetjes naar beneden ligt. Ik heb precies t zelfde namelijk, en dat schijnt dus de baby te zijn馃き
8 maanden geleden
Kans is heel groot dat het de hik van de baby is! Zul je nog heel vaak gaan voelen! Sowieso ga je straks down under af en toe dingen voelen dat je denkt hoe komt de baby daar nou weer bij馃檲馃ぃ














