9 Reacties

9 uur geleden

Je kan oordoppen aan laten meten die het gesnurk dempen maar wel andere geluiden blijft horen. Mijn moeder bijv heeft die laten aanmeten. Ze hoort geen gesnurk (of bijna niet), maar wel haar wekker en andere geluiden.

8 uur geleden

Is bij je zoontje op de kamer liggen een optie? Op een matras op de grond

8 uur geleden

Er vanuitgaande dat je er 1 hebt: Je kan toch de babyfoon aanzetten op je nachtkastje? Eventueel beeldscherm uit en lampjes afplakken zodat je daar 鈥榮 nachts geen last van hebt.

8 uur geleden

Reactie op Desiree27

Is bij je zoontje op de kamer liggen een optie? Op een matras op de grond
Haha nee mijn zoontje maakt net zoveel storende geluiden als hij slaapt. Dus dat is geen optie helaas.

7 uur geleden

Mijn beproefde methode is hem een schop geven. Werkt iedere keer weer. Maar ook zijn hoofd goed op zijn kussen leggen. Het ligt er aan hoe ik me voel welke gebeurd. Onze jongste ligt naast ons en heeft geen last van zijn vaders bos kap praktijken maar wij hebben een camera die via je telefoon ook berichten stuurt als er beweging of gehuil is. Deze zou je op trilstand kunnen zetten en dan onder je kussen. Oordoppen in en dan kan je toch slapen iig.

7 uur geleden

Ik draag om dezelfde reden oordoppen. Ik hoor onze baby wel als hij huilt. Misschien moet je het een nacht testen en tegen je man zeggen dat hij ook standby staat die nacht? Ik heb van die groene van kruidvat. 13 euro en ik denk dat ze sleep soft erop hebben staan.

6 uur geleden

Mijn man draagt ook oordoppen maar hoort de babyfoon erdoorheen en mij een stuk minder waardoor hij goed kan slapen 馃槃

4 uur geleden

Reactie op Joyce02

Mijn man draagt ook oordoppen maar hoort de babyfoon erdoorheen en mij een ...
Wat een verschil. Mijn man ligt naast ons, baby slaapt nog bij ons op de kamer, zonder oordoppen en hij heeft nog nooit wat gehoord 馃槀

2 uur geleden

Hebben jullie ook een babyfoon? Ik heb de loop dream oordopjes, hoor daardoor mijn snurkende man en de irritante baby geluidjes niet. Maar wordt wel wakker als hij mij nodig heeft