9 Reacties
19 uur geleden
Ik herken de dromen ook! Ik heb daar echt elke avond last van. Ik word ook meerdere keren per nacht wakker om vervolgens rond 06.00u niet meer te kunnen slapen maar vervolgens ben ik vanaf 16.00u helemaal kapot.
19 uur geleden
Reactie op Kirsten2602
Ik herken de dromen ook! Ik heb daar echt elke avond last van. Ik word ook ...
Ja, dit is precies wat ik ook heb! 'S ochtends heel vroeg wordt ik alert wakker en kan ik niet goed meer in slaap vallen om vervolgens de rest van de dag heel moe te zijn
19 uur geleden
Reactie op GevoeligeLeisteen354032
Ja, dit is precies wat ik ook heb! 'S ochtends heel vroeg wordt ik alert wa ...
Kan niet wachten tot dit over is 🙈
19 uur geleden
De dromen niet maar het vroege wakker en onrustig slapen. Ergens tussen 4 en wakker en dan ga ik der maar uit. Maakt niet uit hoelaat ik ga slapen. En vervolgens om 2 uur compleet instorten 🤦🏼♀️
19 uur geleden
Verschrikkelijk! Heb soms ook een beetje zo negatief/naar gevoel voor het slapen nu of als ik snachts wakker word herkent iemand dit? (Niet negatief over de zwangerschap, maar gewoon zo bleh naar gevoel)
13 uur geleden
Ja ik heb dit ook, vorige zwangerschap ook.
Slaap ook echt veel dieper voor mijn gevoel, herken dit echt van de vorige keer!














