69 Reacties
5 jaar geleden
https://www.lekkerensimpel.com/snelle-recepten/
Ik gebruik dit kookboek of website vaak. Heel snel en simpel en altijd lekker 😊
5 jaar geleden
Ik kreeg deze van laatst van mijn vader doorgestuurd, lijken mij ook wel lekker & makkelijk
https://kookidee.nl/recepten/hoofdgerecht/andijvie-en-spinaziestamppot-met-gebakken-spekjes-en-oude-kaas/
https://www.jumbo.com/recepten/kip-kung-pao-met-cashewnoten-504617
5 jaar geleden
https://www.lekkerensimpel.com/snelle-recepten/
Ik gebruik dit kookboek of ...
Fantastisch tip! Heb gelijk honger! Leuk voor in mn verloftijd..
5 jaar geleden
Voor gesneden verse friet , voor gesneden verse zoete aardappel, oven groenten in een zak , doe ze bij elkaar ,beetje olie en kruiden paprikapoeder zout peper , gekruide borrel kippen pootjes en wings , boven op.
Ongeveer 45 min in de oven ,Super lekker !
Binnen 3 min gemaakt , het is gezond ennnn..bijna geen afwas😁👍
5 jaar geleden
Stampot boerenkool!! Heel makkelijk. Een zak geschilde aardappelen met boerenkool 20 min laten koken. Afgieten, half kopje warme melk erin. Scheutje azijn en peper en zout. Augurkje kan ed nog door.
Heerlijk met een gehaktbal. Als je dat simpel wil houden: 500gr gehak met een zakje gehaktballenmix en een eitje. Rol hier 4 of 6 balletjes van. Even beide kanten aanbakken in een braadpan met boter oid. Vervolgens een half kopje water erbij en de deksel op de pan. 15 a 20 min op laag vuur laten en klaar!
Lekker om in te vriezen en weer op te bakken.
5 jaar geleden
Reactie op CindyM93
Hoe komen jullie aan je aanbevolen hoeveelheid groenten/fruit als je savond ...
Natuurlijke voedingssupplementen. Dan krijg je toch wat meer vitamines en mineralen binnen.
5 jaar geleden
Kip kerrie met rijst.
3 kipfilets
1 aubergine
1 courgette
1 paprika
1 ui
1 peen
Alles snijden en vervolgens alles (behalve de peen) bakken. Pakje kokosmelk erbij, 4/5 eetlepels kerrie poeder en even laten doorkoken.
Vervolgens de peen erbij, deksel erop en door laten garen. Apart rijst erbij koken.
Wij eten er kroepoek bij 😋
5 jaar geleden
Spinaziepasta!
Spinazie in de room, gebakken gehakt erbij, 2 grote lepels bousin cuisin (persoonlijk verkies ik die met knoflook en fijne kruiden) verder afkruiden naar eigen smaak, pasta koken en klaar!
5 jaar geleden
Reactie op Anvd
Super snel en erg lekker vinden wij:
Kip krokant schnitzels bakken. Die in ...
Doen wij ook vaak!
Ook lekker met falafel, sla, tomaatjes en knoflooksaus.. Offfff.. Vissticks, sla, tomaatjes en sausje van mayo+mosterd.. 😊
5 jaar geleden
Reactie op bloem1988
Ik maak in de winter vaak een hele grote pan groentesoep en dan vries ik po ...
Oohh heerlijk! Ik heb dit van de week gedaan :) ik had er zo'n zin in! (3 bakken soep op in anderhalf uur 🤤) En als ik soep maak dan doe ik ook altijd gelijk een grote pan idd :) Verder vind ik het nu heerlijk om een wokgerecht klaar te maken.. even rijst of mie koken, kip (of vlees wat je lekker vind) en groenten wokken, sausje erbij en je kan aan tafel.















