6 Reacties
4 jaar geleden
Mijn dochter is prematuur en dysmatuur geboren en ik heb bij haar vanaf 2 maanden de bibs spenen gebruikt. Ze is nu 3,5 en heeft een normaal gebit en qua spraak loopt ze zelfs voor in haar ontwikkeling.
Mn zoontje is nu 3 maanden en voor hem gebruik ik ook de bibs/frigg/daisy spenen sinds zijn geboorte
4 jaar geleden
Gaat er ook om hoe vaak he het gebruikt denk ik. Onze oudste heeft zijn tutje altijd alleen in bed mogen hebben. Gaan we nu ook weer doen met de jongste.
4 jaar geleden
Onze zoon nu 2,5 jaar heeft ook altijd de bibs gehad dat was de enigste die hij accepteerde. Bij mijn dochter 8 weken nu het zelfde maar mijn zoon heeft tot 1,5 de speen gekregen en bij mijn dochter wil ik ook rond het eerste jaar stoppen met de speen. En daarvoor al wat begonnen met afbouwen dus dat ze de speen alleen nog tijdens het slaapje krijgen.














