13 Reacties

3 jaar geleden

Een kennis van mij spande een laken voor het raam met punaises op elke hoek en waar er nog extra licht door kwam. Haar kinderen werden ook altijd wakker wanneer de zon op kwam en dit hielp bij haar heel goed. Misschien kan je overdag proberen om je dochter te laten slapen met de gordijnen open? Dat doe ik overdag en in de ochtend worden ze hier wakker tussen 6 en 7.

3 jaar geleden

Je hebt zo鈥檔 gordijn die je kan vastmaken met zuignappen, voor tijdelijke oplossing vond ik die goed maar niet voor altijd. Ik heb nu een 2e verduisterende gordijnen gekocht bij de Ikea, zijn super verduisterend. Die opgehangen en aan de kozijnen klittenband gemaakt, andere kant klittenband aan het gordijn dus nu kan ik m helemaal vastmaken aan de muur zodat er niet meer van die stralen binnenkomen. Ook aan de bovenkant wat stof gedaan en vastgemaakt met dubbelzijdig klitteband(gekocht op bol.com). Super donker nu. Onze kleine wordt niet meer om 5 maar om half 7/7 wakker馃憤馃憤 beetje gedoe maar alles voor de slaap haha

3 jaar geleden

Wij hebben een verduisterend rolgordijjn en daar overheen nog semitranspartante overgordijnen. Dat maakt het bij ons (avondzon) savonds donker genoeg om lekker in te slapen. Het scheelt ook een hoop geluid van verkeer (ons zoontje slaapt aan de straatkant).

3 jaar geleden

Ik heb van die plisse gordijnen en doe hier n vuilniszak tussen馃構

3 jaar geleden

Bij werken van die geleiders aan de zijkanten van het rolgordijn

3 jaar geleden

Wij hebben een rolgordijn en daar overheen goed verduisterende overgordijnen. Kamertje op het zuiden maar komt geen straaltje zon doorheen.

3 jaar geleden

verduister gordijn van tommee tippee. werkt hier uitstekend. haar kamer is pikdonker nu

3 jaar geleden

Wij hebben paar maanden geleden rolluiken gedaan op de boven verdieping!! Scheelt enorm! Ook qua warmte!

3 jaar geleden

Snelle oplossing = een vuilniszak (losknippen en) voor het raam plakken!

3 jaar geleden

Reactie op MamavanSiem

Snelle oplossing = een vuilniszak (losknippen en) voor het raam plakken!
Haha nou, dit geprobeerd.. nogsteeds vroeg wakker.. vandaag nog even proberen en anders weet ik dat het niet ligt aan de zon haha

3 jaar geleden

Reactie op Hrmkl

Haha nou, dit geprobeerd.. nogsteeds vroeg wakker.. vandaag nog even prob ...
Oh oh 馃檲 Misschien toch (ineens) een vroeg vogeltje?

3 jaar geleden

Reactie op MamavanSiem

Oh oh 馃檲 Misschien toch (ineens) een vroeg vogeltje?
Hier was dat ook maar heb t een paaar dagen volgehouden en toen ging hij toch weer beter slapen. Wij dachten misschien zit t vroeg wakker ritme er nog ff in 馃槤

3 jaar geleden

Ik hoorde op de opvang de volgende tip: aluminiumfolie natmaken en op het raam duwen, blijkbaar blijft het plakken. Verduistert perfect!