7 Reacties

4 jaar geleden
Baby park Amersfoort werden wij fijn geholpen.
Van Asten Tilburg
Baby dump
Prenatal
Qua budget is er veel verschil, in de winkel hebben ze veelal een oefenterrein waarbij je de verschillende wagens kan testen.
Waar wij op hebben gelet:
- afwerking
- stabiliteit
- gebruiksgemak
- grote ivm auto
- acties

4 jaar geleden
Wij zijn erg goed geholpen bij baby park (in Enter, maar hebben meerdere locaties). Goed geadviseerd. Wij hebben vooral gelet op dat hij makkelijk in en uit elkaar gehaald kan worden en compact in de auto kan en een ruime mand voor eventueel boodschappen onderop heeft. Uiteindelijk gekozen voor de Easy walker Harvey 3!

4 jaar geleden
Wij zijn bij zowel baby park als prenatal geweest! We vonden baby park eigenlijk een beetje te groot maar daardoor wel alles kunnen test lopen zodat je je keuze wat kan beperken.. maar bij prenatal pas de easywalker Harvey 3 geprobeerd en dat is m geworden! Super stevig maar uiterst wendbaar:) eerste keuze was bugaboo maar ondanks dat die een hogere prijs klasse is, loopt de Harvey 100keer fijner☺️

4 jaar geleden
Wij zijn bij babypark Wormerveer en babydump Beverwijk geweest, mooi assortiment ook. Wij hebben gekeken naar rij comfort, uiteraard het comfort voor onze baby en het prettig in en uit klappen gekeken, stabiliteit/stevigheid en natuurlijk ook stukje uiterlijk. Je budget speelt ook mee natuurlijk, daar moet je van tevoren even over nadenken