24 Reacties
3 jaar geleden
Ik denk eerlijkgezegd dat het vrij normaal is😶 wij hebben een gezond seksleven en soms kijkt mijn partner ook porno (wel eens als ik geen zin heb ofzo) en soms kijken we het samen. Ik persoonlijk zie hier niks mis mee, soms hebben ze gewoon eventjes een momentje voor zichzelf nodig denk ik😅
3 jaar geleden
Heey ❤️ nee hoor, je mag je voelen zoals je voelt toch 😘 ?
Ik heb zelf minder moeite met mannen en porno: alle mannen kijken/keken het. Grotendeel van de vrouwen ook. Wat ik ervan begrijp is dat mannen visueel beeld nodig hebben om echt in de mood te komen en dat het niks te maken heeft met verlangen naar een ander of ontevredenheid met hun eigen seksleven. Dus ik zou het je vooral niet persoonlijk aantrekken.
Misschien een andere kijk: ik voelde me vroeger ook niet prettig bij mn vriendjes die porno keken. In mijn huidige relatie ben ik erachter gekomen dat ik zelf niet okay was met mijn eigen seksualiteit en dat ik het me persoonlijk aantrok waar een ander z'n kicks van kreegt. Dat stuk heb ik losgelaten, want het had niks met mij te maken :)
Nu boeit het me niet meer wat mijn partner in zijn vrije tijd doet. Vind het alleen maar fijn als hij ook zijn eigen ding doet. Voornamelijk omdat we hier ook geen seksleven meer hebben samen, maar daar zijn we okay mee en dat werkt. Komt vanzelf wel weer. Maar als ik zin heb om te masturberen zal hij daar nooit een probleem van maken en vica versa. Zolang we het maar binnenshuis zoeken 😉
Daarnaast heb ik onlangs ook geleerd dat fantaseren en daadwerkelijk iets willen ook weer twee takken apart zijn. Omdat porno er soms zo extravergant uit ziet betekent niet meteen dat dat het soort seks is dat hij wilt met jou :)
De vraag is: waarom voel je je zo en wat kun je doen om je vriend ook vrij in zijn seksualiteit te laten zijn?
3 jaar geleden
Iedere man kijkt porno en als ze zeggen van niet dan liegen ze 😉 voor sommige vrouwen is dat moeilijk te geloven, maar ik zou er echt niet een te groot probleem van maken. Het kan zijn dat je seksleven even wat minder kinky is tijdens het krijgen van een kind; in mijn optiek prima als je vriend dan even op deze manier aan z'n trekken komt
3 jaar geleden
Nee dat is niet raar hoor. Ik vind het absoluut niet normaal dat mannen porno kijken, en het verbaast mij elke keer dat vrouwen dat blijkbaar maar normaal vinden🤔.
Sex is, voor mij, iets wat tussen mij en mijn partner is, alleen porno kijken hoort daar dus niet bij. Al helemaal niet als je hebt geprobeerd een open gesprek aan te gaan over jullie sexleven.
3 jaar geleden
Reactie op Krabburger
Nee dat is niet raar hoor. Ik vind het absoluut niet normaal dat mannen por ...
Ik vind het niet echt een big deal eigenlijk.. Ik hoef er niet per se mee geconfronteerd te worden maar erg vind ik het absoluut niet. Waarom voelen vrouwen zich toch altijd gekwetst/beledigd/gepasseerd/afgewezen/vervangen/etc etc als een man porno kijkt? Mag masturberen dan ook niet? Is ook (en vorm van) seks? Is ook niet iets wat je dan samen doet? Masturberen en porno gaan vaak wel samen namelijk. Dusja ik zie het probleem niet echt.
Ts, Heb het er over met je partner en wellicht kan hij je gerust stellen!
3 jaar geleden
Mijn partner kijkt ook regelmatig porno. Hij heeft gewoon een hoger libido, terwijl mijn libido na de bevalling alleen maar verder is afgenomen.
Hij is er eerlijk over, stelt voor om samen te kijken en zegt gewoon dan dat ie even met zichzelf heeft zitten spelen.
Zolang hij niet iets met iemand anders doet, ook geen videoseks met iemand anders (vind ik namelijk ook gewoon vreemdgaan), vind ik het prima.
Daardoor hoef ik niet elke dag🤭
Als jij je er niet prettig onder voelt, moet je dat gewoon (kunnen) aangeven. Hij moet dan maar even uitleggen waarom hij dit nodig acht. Als hij dit niet naar jouw genoegen kan uitleggen, vind ik wel dat hij jouw wens heeft te respecteren en dit niet meer moet doen. Helemaal als jij hem hebt gevraagd wat hij zou willen.
3 jaar geleden
Reactie op NdH89
Mijn partner kijkt ook regelmatig porno. Hij heeft gewoon een hoger libido, ...
Jou partner is er eerlijk over. Die van mij springt van de bank af, gooit t wc papier achter de bank en probeerd zo snel mogelijk zn rits dicht te krijgen en vervolgens ontkennen.. Ik ben niet helemaal gek natuurlijk. Ben dan gewoon eerlijk. Door dit gedrag geeft hij eigenlijk ookal aan dat het niet oke is, anders was hij verder gegaan waar hij mee bezig was.
Ik had liever gehad dat hij er met mij over in gesprek was gegaan, dan hadden we samen kunnen beslissen hoe we t op konden lossen. De manier die hij gekozen heeft duwt mij alleen maar meer bij hem weg.
Vreemd ook dat als t gesprek met hem aanga dat hij dan reageerd met "heb je niet genoeg aan mij dan?" terwijl hij blijkbaar zelf iets te kort komt.
3 jaar geleden
Jou partner is er eerlijk over. Die van mij springt van de bank af, gooit t ...
Daarom zei ik het ook inderdaad zo. Helemaal omdat je er openlijk naar hebt gevraagd of hij nog iets mist, vind ik dat gewoon niet netjes naar jou toe.
Toen mijn partner het voor de eerste keer vertelde, vond hij het ook wel erg spannend. Hij had natuurlijk geen flauw idee hoe ik zou reageren, maar dat heeft in deze goed uitgepakt.
Het is gewoon lastig om te zeggen; er rust toch een taboe op. Geef ook bij je partner aan dat het grootste probleem niet het kijken is, maar het geheime gedrag eromheen.
3 jaar geleden
Jou partner is er eerlijk over. Die van mij springt van de bank af, gooit t ...
Misschien reageert hij zo omdat hij weet hoe jij er over denkt? Of weet hij dat jij je er mogelijk gekwetst door kan/zal voelen? Nu nog meer dan hiervoor zou ik een normaal, goed gesprek met hem aan gaan en vragen waarom hij er zo van schrok en probeerde te ontkennen. Wellicht komt er dan een goede reden boven💁🏻♀️
3 jaar geleden
Reactie op Ukkie21
Ik vind het niet echt een big deal eigenlijk.. Ik hoef er niet per se mee g ...
Omdat dat toch letterlijk is wat er gebeurd door porno kijken? De kijker gebruikt de beelden om opgewonden te worden. I.p.v. kijken naar het lichaam van je partner om opgewonden te worden, gebruikt de kijker daarvoor het lichaam van de porno acteur/actrice.
En dat je het geen big deal vindt, zoals heel veel vrouwen hoor, snap ik opzich. Het lijkt sociaal namelijk volledig geaccepteerd dat mannen nu eenmaal porno kijken. Maar omdat het zo breed geaccepteerd wordt, is het dan ook ineens maar normaal?🫤
Als je partner naar een prostitue zou gaan, niet iets doen, maar alleen naar haar zou kijken terwijl zij zichzelf bevredigd, zou je dat ook helemaal okee vinden? Oprechte vraag hoor☺️
3 jaar geleden
Reactie op Krabburger
Omdat dat toch letterlijk is wat er gebeurd door porno kijken? De kijker ge ...
Dus jij denkt dat je man geen porno kijkt? 😉 wat betreft je vraag over de prostituee; nee tuurlijk is dat niet oké. Als mijn zoontje later een of andere game speelt waarin wordt geschoten vind ik het toch ook niet goed als hij echt iemand neerschiet?
3 jaar geleden
Ik snap je gevoel wel hoor. Maar zou me er niet te druk om maken. Tuurlijk voelt hij zich betrapt het is natuurlijk ook wel iets heel persoonlijks.
Mijn man doet dit zelf ook wel eens al zegt hij van niet 😋 maar ik zag het een keer toevallig toen ik muziek opzette via zijn telefoon. Ik denk dat maar bij mn zelf liever dan dat ie t met een ander doet. Of dat hij mij er mee lastig valt om half 2 snachts 😋
Mannen hun libido ligt gewoon vaak net ff iets hoger.
3 jaar geleden
Reactie op Krabburger
Omdat dat toch letterlijk is wat er gebeurd door porno kijken? De kijker ge ...
Klein geheimpje... Vrouwen kijken ook porno! Niks mis mee toch! En mastruberen ook geen probleem lijkt mij.. Sterker nog heel gezond! Naast dat je partners bent.. Ben je toch ook gewoon een individu met behoeftes? En er zijn heel veel aantrekkelijke mensen in deze wereld, echt niet alleen je partner.. Liever dat hij mastrubeert dan dat hij gefrustreerd raakt.. Wordt je relatie ook niet beter van! Dus voor alle vrouwen... Ja je man kijkt porno en ja hij mastrubeert. En ik hoop jij ook! Daarnaast natuurlijk ook nog wel fijn samen spelen hé ;) Fijne avond!
3 jaar geleden
Reactie op Hannn9
Dus jij denkt dat je man geen porno kijkt? 😉 wat betreft je vraag over de ...
Ik weet zeker dat mijn man geen porno kijkt, en het is vreemd dat je dat suggereerd want je kent mijn man helemaal niet😉
Maar wat maakt dan het verschil tussen kijken via een beeld en kijken in het echt, als het bij alleen kijken blijft?
En het voorbeeld dat je aanhaalt met schieten, alle onderzoeken geven aan dat het helemaal niet zo goed is voor je hersenen om die spellen te spelen, je er agressiever door wordt. Omdat je hersenen wennen aan een bepaalde mate van geweld. Zo is het ook met porno kijken, ook daarvan is bewezen dat porno kijken voor mannen helemaal niet goed is, mannen hebben de neiging zichzelf/hun sexleven te vergelijken met de beelden.
3 jaar geleden
Reactie op MissMariss
Klein geheimpje... Vrouwen kijken ook porno! Niks mis mee toch! En mastrube ...
Geen klein geheimpje..... daarom schrijf ik toch ook over kijker etc. Niet specifiek over mannen😀.
We zijn zeker individuen met eigen behoeftes, maar als mijn partner zijn eigen behoeftes fixeerd op het lichaam van een andere vrouw zou ik dat wel vervelend vinden. Helemaal als ik, zoals de ts aangeeft, het bespreekbaar heb gemaakt om wat spanning aan ons sexleven toe te voegen.
Want niet masturberen is equivalent aan gefrustreerd? Daarvoor heb je toch communicatie en een sexleven?🤔
3 jaar geleden
Voor mij staat zelfbevrediging los van seks met de partner. Twee losse werelden die prima naast elkaar kunnen hoor
3 jaar geleden
Reactie op Krabburger
Ik weet zeker dat mijn man geen porno kijkt, en het is vreemd dat je dat su ...
Jongetjes van 15 misschien, die nog 0 ervaring hebben en niet beter weten. Volwassen mannen kunnen echt wel inschatten dat porno niet te vergelijken is met "real life". Zo niet dan schat jij mijn vriend echt lager in dan zou moeten✌🏻 Het geldt dus echt niet voor alle mannen hoor, zoals jij het omschrijft. Net als met het gamen, dat geldt ook lang niet voor iedereen. In mijn vriend zit echt 0 agressie, maar echt 0😂 Ondanks het spelen van vecht/schiet games, al flink wat jaartjes.
Maar om antwoord te geven op jouw gestelde vraag aan mij, nee dat zou ik niet oke vinden, de politie overigens ook niet denk ik. Het verschil zit hem in de anonimiteit en achter een schermpje kijken of een specifiek persoon opzoeken/bezoeken.
Maar beantwoordt dan ook mijn vraag. Ongeacht of je wel of geen porno kijkt, masturberen is toch ook solo seks? Mag jouw man dat dan ook niet van jou?
3 jaar geleden
Reactie op Ukkie21
Jongetjes van 15 misschien, die nog 0 ervaring hebben en niet beter weten. ...
Ik zeg niet, alle mannen, ik zeg dat alle onderzoeken dezelfde kant uitwijzen. Er zullen zeker mannen zijn die daar geen last van hebben, maar over het algemeen zullen mannen dat wel hebben.
En nee, ik onderschat jouw man niet, noch enkele andere man. Daarom vind ik de voorbeelden ook zo gek, beter thuis porno dan buiten de deur, beter masturberen dan gefrusteerd etc. Alsof het peuters van 2 zijn die hun snoepje niet krijgen? We hebben het hier over volwassen mannen die prima controle uitkunnen oefenen over hun libido en anders toch het gesprek aankunnen gaan!
Masturberen, mits goed besproken en met wederzijds toestemmen, heb ik geen problemen mee.
Voor mijn man en mij betekend dit dus dat hij en ik dat beide gewoon mogen doen als we daar zin in hebben.
Maar ik vind masturberen dan ook iets anders dan porno kijken.
Voor mij zou dan gelden dat ik naar het lichaam en de handelingen van een andere man zou kijken en daar opgewonden van zou worden. Dat vind ik apart, waarom zou ik dat doen als ik een partner heb? Porno kijken vind ik dus een vorm van vreemd gaan, masturberen niet. Dat is zelfbevrediging, dat zou je hoogstens als vreemdgaan met jezelf kunnen zien🤣
3 jaar geleden
Je vraag is; ‘is het raar dat ik mij hier vervelend bij voel?’
Mijn mening; ja én nee.
Ja, omdat ik begrijp dat je het niet leuk vind dat hij het gesprek niet met je aangaat. Terwijl je dit kort hiervoor wel geprobeerd hebt. Ergens zit het jou dus dwars dat de intimiteit minder is en je wilt daar graag wat aan doen, dat moet van twee kanten komen en dat begint bij een goed gesprek. Dat jij verwacht dat hij ook z’n best doet om dit gesprek te voeren begrijp ik helemaal. Werken aan intimiteit doe je immers samen.
Nee, want porno kijken is in mijn ogen heel normaal. Zowel voor mannen als voor vrouwen. Als hij porno kijkt is dat niet iets ergs, maar vrij normaal. Hij zal eerder de regel dan de uitzondering zijn .. dus als hij porno kijkt, vind ik dat geen reden om boos over te worden.
Je geeft ergens aan dat hij schrok en vervolgens ontkent en zegt dan; ‘dus dat betekent dat hij ook snapt dat het fout is’.. ik denk dat je hier een foute conclusie trekt. Ik denk dat hij weet dat jij het eigenlijk niet zo leuk vind dat hij porno kijkt en daarom schrok en vervolgens ontkent. Hij voelt zich betrapt, maar had waarschijnlijk relaxt gereageerd als jij porno verder prima vind.
Als ik mijn man zo zou aantreffen; wist ik het wel hoor. Juist als ik wat aan de intimiteit wilde doen.. Dan had ik gewoon vrolijk mee gedaan 😆.. alleen maar leuk toch, je man eens betrappen. Beetje ‘stout’ , dat dan weer wel 😉.. je moet het zelf weten hoor, maar probeer het een volgende keer eens uit? Misschien kom je erachter dat het eigenlijk best leuk is als je er wat relaxter mee omgaat en er samen achteraf om kunt lachen ipv boos worden / ruzie maken etc.














