19 Reacties
2 jaar geleden
Heyhey, mijn zoontje heeft identiek hetzelfde op zijn beide armen, ik heb zelf een eczeem creme voor babys gehaald, maar zou beter zijn om morgen toch bij de dokter langs te gaan. Ik zou ook graag willen weten wat u dokter zegt. Mijn afspraak is pas na een maand en heb die afspraak maande terug geboekt
2 jaar geleden
Reactie op Rowan0409
Onze heeft ook een paar van die plekken. Inderdaad droge huid! Ik smeer van ...
Mag ik vragen hoe lang het duurde voordat je verbetering zag? En hoe vaak op een dag smeerde je?
Ik zag dat meerdere mensen deze aanraadde dus ik heb hem ook besteld. Heb de crème afgelopen donderdag binnen gekregen en smeer 2x per dag maar heb niet het idee dat het beter aan het worden is 😫 het ziet er zelf erger uit omdat hij het nu ook begint kapot te krabben.
Heb al wel voor woensdag een afspraak staan bij de huisarts.
2 jaar geleden
Reactie op Esma55
Mag ik vragen hoe lang het duurde voordat je verbetering zag? En hoe vaak o ...
Gewoon bij elke luierwissel meteen wat vette zalf op de buik :) hou je de huid lekker soepel
2 jaar geleden
Reactie op Cvgh20
Hi mag ik vragen wat voor advies jullie gehad hebben van de huisarts? Mijn ...
Als het eczeem is dan moet je smeren met een vette zalf. Wij zijn nu doorverwezen naar de eczeemverpleegkundige. Na hele tijd zelf aan te lopen modderen is het best erg geworden en heeft de kleine er erg veel last van.
Ik zou cetomacrogol gaan gebruiken. Die hebben wij nu van de kinderarts voorgeschreven gekregen maar die kan je evt ook zonder recept bij de apotheek halen. En volgens mij ook bij de kruidvat.
Mocht het erger worden trek aub zo snel mogelijk aan de bel en vraag om advies van de eczeemverpleegkundige. Die van ons heeft voor niks lang pijn gehad 😞
2 jaar geleden
Reactie op Esma55
Als het eczeem is dan moet je smeren met een vette zalf. Wij zijn nu doorv ...
Heeft de cetomacrogol crème wel geholpen uiteindelijk? Was dat het advies ook van de eczeem verpleegkundige? Mijn zoontje had precies dezelfde uitslag. Eerst werd gedacht aan ringworm, maar uiteindelijk is het toch eczeem. Hij is nu wel aan de hormoon zalf omdat hij er echt heel erg last van kreeg de afgelopen dagen. De zalf helpt heel snel gelukkig, en gaan waarschijnlijk snel weer afbouwen. Daarom benieuwd of cetomacrogol zalf alleen wel voldoende gaat zijn als het weer terug komt.
2 jaar geleden
Reactie op ASG2023
Heeft de cetomacrogol crème wel geholpen uiteindelijk? Was dat het advies o ...
Als het heel erg is zal alleen de cetomacrogol niet voldoende zijn nee. Maar milde eczeem/plekjes zou met cetomacrogol te doen moeten zijn. Dat is wat ze tegen mij zeiden tenminste. Maar goed weet niet of elke arts op dezelfde manier te werk gaat 😊
Daarom zei ik ook als het erger wordt dan meteen naar de eczeemverpleegkundige.
2 jaar geleden
Reactie op Rowan0409
Onze heeft ook een paar van die plekken. Inderdaad droge huid! Ik smeer van ...
Is dat een creme of douchegel?

















