Sinds een week of 3 eet onze dochter slecht avondeten voorheen ging dit altijd best goed, vooral een pasta gerecht of een wok gerecht, nu wilt ze zelfs dit niet meer. Van alles geprobeerd om haar toch te laten eten.
En sinds een week of 2 ongeveer wilt ze ook totaal niet een middag dutje doen, staat uur in dr bed gaat dan uiteindelijk wel liggen, van de week zelfs gehad dat ze al die tijd in dr bed gewoon niet slaapt, verder is ze wel stil en speelt ze met knuffels in dr bed. Met 鈥榮 avonds naar bed gaan gilt ze het uit als we weglopen.
We zijn wel verhuisd eind oktober, maar na dag 4 sliep ze al super goed in haar eigen kamer (voorheen sliep ze altijd bij ons op de kamer want we hadden geen extra slaapkamer). Dat is toen een paar weken goed gegaan tot ongeveer 2 weken terug.
Zijn er ouders met herkenning? En hopelijk misschien ook wat tips die ik allemaal kan uitproberen?