19 Reacties
2 jaar geleden
Reactie op Mandyx94
En terug dan? Lijkt me wel handig als je 鈥榤 aanvraagt.
Die regel ik als ik daar ben. Me vraag is meer heb ik op de heenweg probleem?
2 jaar geleden
Reactie op NvanB
Ik zou hem sowieso gewoon aanvragen. Als ze er toch naar vragen, heb je het ...
Probleem is hoe vraag je zoiets aaan? Die geeft je verloskundige je niet.. wat voor een fit for fly had jij en hoe kwam je eraan?
2 jaar geleden
Reactie op NvanB
Ik heb het aangevraagd via de verloskundige. Ik moest het wel fysiek aanvra ...
Maar omdat ik nog in week 28 ben mag ik in principe gewoon vliegen. Emirates staat na week 29 of lees ik dat verkeerd? ( heb beetje zwangrrschaps brein haha)
2 jaar geleden
Zoals ik het lees mag je met 28+5 nog gewoon vliegen. Alleen voor de terugreis zou je dan een medisch certificaat moeten hebben. Mij persoonlijk zou het rust geven als ik het op de heenweg ook al had omdat je toch kort op die 29 weken zit馃槄 als het goed is kan je verloskundige je dat gewoon toemailen en is dat zo gebeurd
2 jaar geleden
Reactie op Ellabella1234
Maar omdat ik nog in week 28 ben mag ik in principe gewoon vliegen. Emirate ...
Er staat tot de 29ste week. Als je 28 + weken bent, is dat toch de 29ste week. Je moet het helemaal zelf weten hoor, maar zou het zelf gewoon prettig vinden en zeker omdat je ook nog terug moet.
Vliegen mag je sowieso natuurlijk!
2 jaar geleden
Wel aanvragen, je zit in je 29e zwangerschapsweek. Straks vragen ze er naar en heb je hem niet..
2 jaar geleden
Wel aanvragen, je zit in je 29e zwangerschapsweek. Straks vragen ze er naar ...
Ik heb alleen dit ?

2 jaar geleden
Reactie op NvanB
Er staat tot de 29ste week. Als je 28 + weken bent, is dat toch de 29ste we ...
Maar is dit voldoende? Sommige zeggen dat er meer op moet andere niet ik snap t niet zo goed

2 jaar geleden
Een zwangerschapsverklaring is echt iets anders dan een fit to fly. Hier staat waarschijnlijk niet op dat er geen complicaties zijn en tot wanneer de arts verwacht dat je kan vliegen. Ik heb echt bij het boarden gestaan zonder fit to fly terwijl de maatschappij dat wel eiste en nee, ik mocht 茅cht niet mee op de vlucht. Nu kan je het gelukkig ook krijgen op Schiphol plaza, maar met bekkeninstabiliteit terug van gate D36 ofzo naar plaza en dan weer naar de gate is echt niet grappig. Om nog maar te zwijgen over het omboeken naar de volgende vlucht (gelukkig gingen wij naar Londen, daar vliegen ze tig keer per dag heen) en het feit dat onze bagage niet goed omgeboekt was en we dus 2 dagen zonder de koffers zaten... Ik zou 'm dus gewoon regelen
2 jaar geleden
Reactie op Esm茅e87
Een zwangerschapsverklaring is echt iets anders dan een fit to fly. Hier st ...
Ik denk dat ik geen verklaring meer ga regelen tot morgen.. wat een gedoe.. en miss rare vraag maar moet ik hun die verklaring laten zien? Of alleen als hun het vragen
2 jaar geleden
Reactie op Ellabella1234
Ik denk dat ik geen verklaring meer ga regelen tot morgen.. wat een gedoe.. ...
Naja, in principe moeten zij er dan om vragen. Maar als ze het doen en je hebt m niet... ik weet niet of je hem voor je vlucht op plaza kan regelen (als je via Schiphol vliegt), dat zou je even kunnen uitzoeken
2 jaar geleden
Ik heb deze week gevlogen met 27 weken en terug ben ik 28+1, ik vlieg me twee verschillende maatschappijen en bij beide geldt vanaf 28 weken dat je een verklaring nodig hebt.
Die verklaring is doorgaans 2 weken geldig (mits je niet over de 36 weken bent). Ik heb er dus een moeten halen voor de terugreis, en heb toch gelijk even laten ondertekenen voor de heen reis, je weer maar nooit.
Meestal hebben maatschappijen wel formulieren en anders voorwaarden voor een brief. Deze moet wel ondertekend / gestempeld worden door een medisch specialist en heb je deze niet kan je geweigerd worden.
Het is dus een risico als je het niet haalt en wellicht zou je dus gelijk een voor terug kunnen halen zodat je daar niet naar een arts hoeft.
2 jaar geleden
Ik werd met 22 weken al bijna geweigerd op een vlucht. Gelukkig had ik het toen al geregeld cooe de zekerheid op advies van anderen. Zij kunnen aan jou nl niet zien hoe ver je bent. Als je problemen wilt voorkomen (missen vlucht of nier mee mogen met terugvlucht) is het makkelijk om een fit to dly te regelen. Bellen naar VK praktijk en dan heb je hem zo in je mail, misschien na een korte controle van 10min.















