5 Reacties

Ik ben laats naar truckstar geweest en ik was 18 weken ben nu 18 w 6 dagen maar merkte wel veel last in me buik en stoeltjes kloten op geven moment je weeey niet meer hoe je moet zitten

vorig jaar

Wat gaaf!! Ik ben vorig jaar geweest, wat een ervaring. Om de gezondheid hoef je je echt geen zorgen te maken. Het geluid kan ook echt geen kwaad! Kind zit veilig in je buik en er kan* niks gebeuren. Ik zou wel voor de zekerheid een beetje afstand houden van de menigte waar je doorheen loopt want dat is op sommige plekken niet te doen. Ik zou zeggen geniet er vooral van!

vorig jaar

Ik ben zelf nog nooit bij de F1 geweest, maar ik kan me voorstellen dat het geluid op de tribune erg hard kan zijn. Ikzelf zou niet gaan. Baby鈥檚 kunnen al gehoorschade oplopen in de buik. De buik dempt maar weinig van het geluid.

vorig jaar

Lekker gaan hoor! Kan echt geen kwaad. Veel plezier! 馃ぉ

vorig jaar

Ik ga ook, dan met 23 weken! Vriendin van mij was vorig jaar met 30 weken en dat is allemaal prima gegaan!