65 Reacties
2 jaar geleden
Reactie op daphiej
Haii hier 39 en zwanger van de 4de, mijn kids zijn al wat ouder dochter 22 ...
Ja dat heb ik dus zeker ook. Heel raar. Ssssuper blij, maar ook beetje dubbel.
2 jaar geleden
Reactie op Femke338
Hallo
Ik ben ook 41 en in verwachting van onze 2e.
Ik kreeg mijn dochter t ...
Ook een december wondertje. Ik kan me voorstellen dat het spannend is, met de ervaringen van de vorige keren.
2 jaar geleden
Reactie op Femke338
Dat is wel zo, maar toch heb ik wel een goed gevoel over deze zwangerschap ...
Dit gevoel vasthouden en er vooral van genieten. Voor mij geldt het eerst beseffen en laten bezinken. Prachtig een zwangerschap
2 jaar geleden
Reactie op daphiej
Was het niet heel erg wennen om weer voor zo'n kleintje te zorgen?
Nee dat viel echt alles mee. Hannah is ook wel een super schattige, mooie, lieve baby (onbevooroordeeld) dus die heeft het me ook niet moeilijk gemaakt. Nee wees daar niet bang voor, je gaat automatisch weer in de mama met babyrol.
2 jaar geleden
Ik weet niet hoe ik bij deze groep uit kom, maar wil toch reageren en geruststellen voor zover het kan😄 ik ben 39, wordt in januari 40 had destijds precies hetzelfde topic gestart toen ik 5 weken was.. Mijn partner wordt 42. En ben 5 weken bevallen van ons 3e kindje, heel de zwangerschap wel wat angstig geweest ivm leeftijd maar nergens voor nodig geweest, mooie zwangerschap gehad
Onze zoon is 13 en dochter wordt 10.
Ik vind het heerlijk en merk echt dat we alles veel bewuster mee maken dan 13 jaar geleden.
2 jaar geleden
Alvast een mooie zwangerschap gewenst voor iedereen hier, geniet vooral, want achteraf waren de zorgen bij mij nergens voor nodig❤️
2 jaar geleden
Hoi,
Gefeliciteerd met je zwangerschap! Ik ben 42 en 5+5 weken zwanger van de 5de. Allemaal jongens! Ik was 41 toen ik de laatste kreeg en nu dus bijna 6 weken zwanger heel spannend maar de vorige zwangerschap verliep zo veel makkelijker dan die eerste 3. Dus ik hoop dat deze x ook weer zo lekker gaat.
Ik kreeg alleen tijdens de vorige zwangerschap al te horen: "nog 1" en "jullie willen zeker een meisje" ik zie er dus een beetje tegenop om het nieuws straks te delen. En jongen of meisje ik zou dolgelukkig zijn als het weer een gezond kindje mag zijn!!
2 jaar geleden
Ik ben 38 en dit is m’n 2e zwangerschap. De 1e zwangerschap was 20 jaar geleden, dus het voelt allemaal weer zo nieuw, echt prachtig om mee te maken.
2 jaar geleden
Mijn moeder was 41 jaar, en heeft een vlekkeloze zwangerschap gehad met mij in de buik! 🙋🏻♀️
2 jaar geleden
Reactie op Ejtap987
Hoi,
Gefeliciteerd met je zwangerschap! Ik ben 42 en 5+5 weken zwanger van ...
Oja ik snap je gevoel helemaal. De reacties. Ik ben daar ook een beetje huiverig voor. De wens voor een meisje is er zeker, maar nog ren prins is natuurlijk welkom. Ik werk in de GGZ en zie ook de andere kant...dus heel cliché...."gezondheid is het belabgrijkste".
2 jaar geleden
Reactie op ChristinaLCM
Mijn moeder was 41 jaar, en heeft een vlekkeloze zwangerschap gehad met mij ...
Super fijn om te horen.
2 jaar geleden
Reactie op maartje2412
Ik ben 38 en dit is m’n 2e zwangerschap. De 1e zwangerschap was 20 jaar gel ...
Ja jho, geweldig zo een mooie ervaring. ♥️














