Hoi allemaal mijn dochter heeft een droge huid op haar voorhoofd maar nu zitten er ook gele stukjes bij ofso herkent iemand dit? Het zijn echt stukjes schilfer als ik het niet insmeer
Hier onder een foto ik had het pas ingesmeerd met dr leenarts droge huid zalf. Maar je ziet de gele puntjes zo beter.
Alvast dank!!
İk zou even de verloskundige of huisarts de foto doorsturen. Ziet er erg droog en pijnlijk uit. Ik smeer altijd olijfolie, maar bij ons is het niet zo extreem.
Hier idem! Ziet er precies zo uit tussen de wenkbrauwen wat gelig.
Ik doe er dr leenarts droge huidzalf op en dan met ‘n badje/douchen halfuurtje ervoor wat olie erop en dan word t zachter valt t er op n gegeven moment wel af.
Het was eerst over zn hele voorhoofd nu is het nog op 2 kleine plekjes!
Hier ook gehad! Badje met havermout helpt en vet houden met kokosolie het is berg. Echter bergzalf van dr leenarts is vanaf 6 maanden ( ik had t eerder op t hoofdje gesmeerd en hij ging er heel erg van zweten. Denk dat t teveel afsloot ofso.