10 Reacties
19 uur geleden
Mijn kleine heeft ook veel last van zijn darmen. Ik krijg door veel aangeraden om sab simplex te gebruiken. Deze kan je wel alleen in Duitsland halen, heb wel het gevoel dat het helpt. Het haalt het niet helemaal weg maar het verminderd het wel! En ik masseer zijn buik zodra hij pijn heeft heb het gevoel dat dit ook helpt.
16 uur geleden
Bij mijn zoontje hebben wij destijds alles geprobeerd, begonnen met homeopatische middelen, probiotica toen infacol.. etc etc. Uiteindelijk was bij hem sab simplex het enige dat hielp. Je kan dit online bestellen. Wel had ik het idee dat bij ieder kindje weer wat ander aan sloeg
10 uur geleden
Wij hebben net infacol gegeven en ben erg benieuwd. Onze kleine man gaat vaak alleen na het flesje van 19.00 te keer.. en het vervelende is dat dit ook de bedtijd van z’n broer is dus die is er ook onrustig van 😔
En misschien doet dit me nog wel het meeste want het gekrijs kan ik wel hebben zolang ik maar denk “je moet er even doorheen”














