16 Reacties

3 dagen geleden

Het schijnt dat die van bibs makkelijker zijn voor baby’s omdat die iets langer zijn en ze daar wat minder moeite voor hoeven te doen

3 dagen geleden

Mam comfort, deze gebruikte ze bij onze prematuur kindjes in het ziekenhuis veel en vond onze dochter erg fijn

3 dagen geleden

Wij hebben de bibs dental, de andere speentjes zijn wat te kort lijkt het

3 dagen geleden

Hier ook MAM comfort, onze prematuur geboren tweeling kreeg deze speen ook in het ziekenhuis.

3 dagen geleden

Wij hebben philips avent, maar geen ervaring met dysmature kindjes. Soms is het even wat verschillende spenen proberen.

3 dagen geleden

De anatomische bibs spenen werken hier het best

3 dagen geleden

Hier in het ziekenhuis kregen we een soothie speen.

3 dagen geleden

Wij gebruiken een speen van wubbanub… hier zit een knuffeltje aan vast.. waardoor ze hem zelf ook makkelijk kunnen pakken als ze wat ouder zijn 😉mijn oudste dochter is nu 7,5 en heeft de knuffeltjes die aan haar speen zaten nog steeds.
Wij hebben een dysmature tweeling en gebruiken Philips Avent. En de glow in the dark variant is ook echt super handig voor ‘s nachts.

gisteren

Bij ons werkt de normale ronde bibs en de symmetrische bibs goed

gisteren

Een tip. Denk goed na als je een Bibs speen neemt. Zelf werk ik in de kinderopvang en wij zien echt gebit en mond problemen bij kindjes met deze speen. Op internet is hier ook veel over te vinden. Bijvoorbeeld: https://www.rtl.nl/editie-nl/artikel/5320484/bolvormige-speen-ronde-fopspeen-bibs-kaak-afwijking-spraakgebrek-slissen Uiteraard mag je zelf de keuze maken. Maar ik zie dat Bibs speen vaak aangeraden word. Een vriendin van mij gebruikt deze ook voor haar kindjes maar wist niet dat dit speelde bij deze speen.

gisteren

Reactie op MKO46

Een tip. Denk goed na als je een Bibs speen neemt. Zelf werk ik in de kinde ...
Er staat juist dat er geen wetenschappelijk bewijs voor is…

gisteren

Reactie op MKO46

Een tip. Denk goed na als je een Bibs speen neemt. Zelf werk ik in de kinde ...
Consultatiebureau raad m ook af. Beter de difrax zeiden ze altijd bij mij. Tandarts raad alle spenen af maar anders een zo klein en smal mogelijke zodat er zo min mogelijk effect is op de kaak.

gisteren

Reactie op MRSB27

Er staat juist dat er geen wetenschappelijk bewijs voor is…
Dat snap ik. Maar ik zie het ook met eigen ogen in de kinderopvang

15 uur geleden

Hier een soothie speen van het ziekenhuis. Nu diffrax lovi in huis, benieuwd of ze die ook wil. Ze wil alleen een speen tijdens krampen. Daarbuiten gebruikt ze hem niet

13 uur geleden

MijnNami speentjes! Dit zijn soothies voor premature kindjes, hebben wij vanuit het ziekenhuis gekregen. Ik vind het hele fijne speentjes 🥰