10 Reacties

4 jaar geleden
Ik had bij de eerste zwangerschap positieve discongruentie en zwangerschapsdiabetes. Uiteindelijk bij geboorte (40+1) was hij 3542 gram en echt megagemiddeld qua lengte, dus het hoeft niet veel te betekenen als je bijvoorbeeld zoals ik veel vruchtwater hebt. Natuurlijk is het belangrijk om te onderzoeken, maar raak er niet van in de stress😊

4 jaar geleden
Reactie op Sherlock
Ik had bij de eerste zwangerschap positieve discongruentie en zwangerschap ...
Ja. Dankjewel. Ik vind het maar vreemd. Ik hoop morgen op meer duidelijkheid.m

4 jaar geleden
Onze vent werd gister (32.2) geschat op 2110. Zijn beentjes hebben een groeispurt gehad, maar de rest volgt de curve gewoon netjes. Groter dan gemiddeld, net als mijn oudste. Dus ze zijn helemaal tevreden.
Misschien heeft je meisje een groeispurt gehad waardoor die sneller was dan ze zouden verwachten? Zodra iets anders is treden er allerlei protocollen op (ik had de groeiecho’s omdat mijn buik steeds groter was dan werd verwacht bijvoorbeeld) en is dit er een van

4 jaar geleden
Ik ben nu 33.1 en ben vandaag ook bij de vk geweest. 2200 is ze geschat.. keurig werd mij verteld. Lijkt mij dat jij je geen zorgen hoeft te maken.

4 jaar geleden
Raar he.... ik hou jullie op de hoogte. Morgen naar het ziekenhuis deze kunnen dit beter beoordelen.

4 jaar geleden
Ik krijg nu ook een extra groei echo om positieve discongruentie eventueel uit te sluiten. Me buik is boven gemiddeld en meneer zit onder het gemiddelde..

4 jaar geleden
Reactie op dirkje21
Ik heb hetzelfde. Ik heb alleen wel suiker. Ik denk maar zo beter te groot ...
Zwangerschapsdiabetes kan ook later gevolgen hebben voor jou en je baby hè je hebt dan na je zwangerschap ook een grotere kans om diabetes te ontwikkelen. Dus niet altijd beter te groot dan te klein, niet vanwege de diabetes in elk geval 😬 Sterkte!