12 Reacties
2 jaar geleden
Wij nemen gewoon potjes mee, geen gehannes met een vriezer of dat we het dan moeten maken馃槄
2 jaar geleden
Reactie op rgerri
Ohh hier redelijk wat! Bloemkool, wortel, doperwten, pompoen, en een aantal ...
Wij hadden toevallig zelf bloemkool, wortel en broccoli gemaakt voordat ik naar die potjes had gekeken voor de vakantie, dat zijn dus helaas weer dezelfde hapjes 馃槄
Doperwten zijn wel nieuw dus die gaan sowieso mee! De pompoen is wel met rijst zag ik 馃槙 geef je die ook als oefenhapje?
2 jaar geleden
Potjes inderdaad! Thuis maak ik alles zelf, maar op vakantie is potjes zo handig! Makkelijk ook mee te nemen met een dagje weg.
Ik wilde eerst ook staafmixer etc meenemen, toen zei m鈥檔 vuurbrouw: ben je gek, neem gewoon potjes mee. Ik had daar zelf totaal nog niet aan gedacht 馃槀
2 jaar geleden
Als je echt persee je eigen groente wilt meenemen kan je hrt ook in kleine weckpotjes eerst koken en dan heet erin doen en afsluiten, zijn ze lang houdbaar, is wel veel werk.
Of inderdaad gewoon potjes of knijpzakjes, of evt oogje dichtknijpen want hij is 5 maanden, officieel moeten ze met 6 maanden pas echt eten馃槈
Dus kan je ook paar dagen overslaan met de reis..
Maar dat is persoonlijk natuurlijk














