100% vitakruid. Is duur maar de andere waaronder Davitamon en Kruidvat Etos etc zijn allemaal syncretisch en dus gemaakt in de fabriek. Vitakruid niet.
Ik neem nu nog de davitamon vitamines maar zojuist die van Vitakruid besteld. Ik slik ook dagelijks probiotica van Nutribites. Dit deed ik al voordat ik zwanger werd voor een goede weerstand.
Ik gebruik Vitortho meer-in-2 zwanger. Algenolie dha+epa van arctic blue (geen vissmaak). Arkopharma gembercapsules tegen de misselijkheid. Er komt nog vitakruid magnesium bisglycinaat aan omdat er weinig magnesium zit in de vitortho.
Niet 😊 in vitamines zitten synthetische stoffen die ik liever niet bij mijn ongeboren spruit wil krijgen. Veel afwisseling qua eten; noten, peulvruchten, veel groente en fruit, groentesmoothies etc.
Niet 😊 in vitamines zitten synthetische stoffen die ik liever niet bij mij ...
Kijk even bij de vegan vitamines van vitaminfit. Ik ben allergisch voor veel vulstoffen in gangbare vitamine pillen, deze zijn op basis van natuurlijke oliën en werken super fijn. Geef deze ook aan mijn zoontje van 1,5