9 Reacties

18 uur geleden

Wat naar voor haar zeg! Ik zou even langs de huisarts gaan.,

18 uur geleden

Ik zou sowieso even langs de huisarts gaan ja. Waarschijnlijk is er een reden dat dit gebeurd.

17 uur geleden

Ik snap dat je daar van schrikt. Is niet leuk om aan te treffen ind. Voor de kleine meid ook erg vervelend. Zou ind even langs de huisarts gaan. Misschien ligt ze er in de nacht langer op en veroorzaakt dat bepaalde irritatie.

17 uur geleden

Och arm kind.. En wat zal jij je eigen wezenloos hebben geschrokken de 1e keer. Inderdaad even langs de huisarts, lijkt me niet dat ze dit ‘zomaar’ doet.

15 uur geleden

Heftig! Mijn zoon krabt zijn oren ook open, zo heftig als dit heb ik maar 1 keer gehad gelukkig. Hij doet dit als hij moe is, en deed het ook tijdens het slapen. Het lijkt bij hem al minder te worden! Ik vijl de wijsvinger, middelvinger en duim nagels zo kort mogelijk, zodat hij niet zo kan ‘graven’ met zijn nagels, en als ik het hem zie doen haal ik uiteraard zijn hand weg. Misschien handschoentjes zoeken met vingers? Dus geen wanten maar echt handschoentjes, zodat ze alsnog haar speen en knuffel kan pakken?

13 uur geleden

Door de huisarts haar oren laten nakijken, misschien jeuk bij ontsteking of eczeem in de gehoorgang en daarom zo erg krabben?

13 uur geleden

Ben je al langs de huisarts geweest hiermee? Ik schrok echt toen ik de foto zag! Zou dit zeker even bespreken

3 uur geleden

Ik zou ook naar de huisarts, is het geen oorontsteking?

3 uur geleden

Ik ga morgen ochtend naar de huisarts 🩷 dank jullie wel