Bij de eerste gebruikt en vond ze erg fijn! Omdat ze aan beide kanten open kunnen vond ik ze makkelijker schoonmaken dan dr.brown. De spenen van dr brown passen overigens ook op difrax en visa versa.
Bedankt voor de tip! Hebben bij onze 1e ook difrax gebruikt (voor afgekolfde melk). Heb ze goed schoongemaakt en kunnen nog een ronde mee maar zo niet weet ik waar we ze kunnen halen stuk goedkoper als bij menig andere winkel.
Ik kreeg ze daarstraks niet mee bij de action. Komt maandag een terugroepactie op.. welke reden etc, of waarom ze dan nog steeds in de schappen staan kreeg ik geen antwoord op..
Ik kreeg ze daarstraks niet mee bij de action. Komt maandag een terugroepac ...
Yes, ik ben net ook geweest om ze te halen en had hetzelfde. Hij kon mij erg weinig vertellen behalve dat in het systeem staat dat ik de fles niet mee mocht nemen 😅
Persoonlijk zou ik ze niet kopen. Hegen of dr Brown is een stuk fijner, is ...
Wij hebben bij de eerste ook dr brown, nog een merk en difrax gebruikt en hier was difrax wel het fijnste. Heb nu van verschillende merken 1 flesje liggen (gekregen) voor de zekerheid. Kunnen we iig eerst weer uitproberen