15 Reacties
5 jaar geleden
Mijn zoontje heeft er 1 van nijntje. Sinds een paar dagen heeft hij door dat hij er op moet gaan zitten. Voorheen was het alleen maar slepen met de stoel door de woonkamer馃槅

5 jaar geleden
5 jaar geleden
Wij hebben deze voor zn eerste verjaardag gehad. Hij snapt sinds paar weken dat ie er op kan zitten.
https://www.google.com/search?client=ms-android-samsung-rvo1&ei=DV9OYKCtCJDxkgWF7Z7ADw&q=jolein+zitstoel+cognac&oq=jolein+zitstoel+cognac&gs_lcp=ChNtb2JpbGUtZ3dzLXdpei1zZXJwEAMyBQgAEM0COgQIABBHOgUIIRCgAToHCCEQChCgAVCBZViufWCLiAFoAHABeACAAYICiAGAB5IBBTMuMy4xmAEAoAEByAEIwAEB&sclient=mobile-gws-wiz-serp
5 jaar geleden
Ik heb die van de xenos voor mijn zoontje, hij gaat er ook echt in zitten met een snackie bijvoorbeeld ik vind het ideaal hij is makkelijk schoon te maken.
https://www.xenos.nl/kids-stoeltje-velvet-blauw
5 jaar geleden
Wij hebben er zo een voor z'n verjaardag gegeven. Hij snapt het alleen nog niet 馃槀
5 jaar geleden
Wij hadden die van Jollein besteld, vind het echt een onding! Zit heel recht op en vind hem echt heel krap dus die is retour gegaan. Nu inderdaad die van mamaloes op het oog.
5 jaar geleden
Reactie op Infinity2019
Wij hadden die van Jollein besteld, vind het echt een onding! Zit heel rech ...
Nou wij ook... alleen kunnen hem niet meer retourneren en is nu meer decoratie.
5 jaar geleden
Nou wij ook... alleen kunnen hem niet meer retourneren en is nu meer decora ...
Och zonde!
5 jaar geleden
Ik ga vanmiddag onderstaande bij de Leenbakker ophalen. Uitwasbare hoes, lijkt me ideaal!
https://www.leenbakker.nl/banken-en-stoelen/fauteuils/kinderfauteuils/kinderfauteuil-louise-stof-ecru

















