8 Reacties

6 jaar geleden

Bij mijn vorige zwangerschap. Dochtertje is nu b ijna 9 maanden. Had ik dat dus ook. Misselijk gevoel constant en dan een soort brok in me keel. Heeft heel me zwangerschap aangehouden maar is gewoon een kwaaltje. Daar kan je niks aan doen. Wel erg vervelend. Ik moest vaak boeren om een beetje eventjes ervan verlost te zijn. Dus ik dronk spa rood.

6 jaar geleden

Droge Hyperemesis gravidarum?? Google maar eens. Krijg je wel drinken binnen?

6 jaar geleden

Je kan even googelen op globusgevoel. Ik zou het toch gewoon even met je huisarts bespreken want het kan ook iets psychisch zijn (veel zorgen maken kan leiden tot een globusgevoel) maar wij zijn natuurlijk geen dokters en je verdient de beste zorg, helemaal nu je zwanger bent. Veel sterkte!

6 jaar geleden

Droge Hyperemesis gravidarum?? Google maar eens. Krijg je wel drinken binne ...
Ik drink momenteel heel koude ice tea peach. Dat gaat het beste. Soms ook 1 glaasje cola om wat aan te sterken en wat te boeren.

6 jaar geleden

Reactie op MissGucci

Bij mijn vorige zwangerschap. Dochtertje is nu b ijna 9 maanden. Had ik dat ...
Amai de hele zwangerschap. Ik lig momenteel al hele week in men bed omdat ik me zo slecht voel. Ik hoopte dat dit vooral de eerste maanden zou aanhouden. Ik moet idd ook regelmatig boeren.
Dit heb ik door hooikoorts heel naar dat gevoel! Kan ook spanning zijn

6 jaar geleden

Reactie op Elfje86

Je kan even googelen op globusgevoel. Ik zou het toch gewoon even met je hu ...
Vandaag naar de huisarts geweest. Het brok in men keel gevoel komt door maagzuur dat een deel van men keel aantast. Buiten Riopan dat ik al inneem valt er niets aan te doen.

6 jaar geleden

Reactie op KvLBVD

Vandaag naar de huisarts geweest. Het brok in men keel gevoel komt door maa ...
Goed dat je geweest bent! Sterkte, hopelijk verdwijnt het gevoel snel en neemt het maagzuur af馃崁