26 Reacties
5 jaar geleden
Evt. Boullion voor een beetje zout. Evt. De huisarts morgen bellen en vragen wat de beste opties zijn ivm zwangerschap.
Zou zo niet weten of diaree remmers mogen en straks geven ze het omgekeerde effect
5 jaar geleden
Loperamide wordt afgeraden omdat het niet getest is. Maar norrit mag gewoon. Heb van die pillen en neem ze per 5 werkt prima. Mag er 27 per dag geloof ik 😂
5 jaar geleden
Reactie op Angel1986
Bwa denk bijna zelfde ik heb keiveel buikpijn erdoor :(
Ik heb dit de afgelopen paar dagen steeds ‘s nachts gehad - en inderdaad ontzettend buikpijn erbij!! Hele heftige krampen. Ik had wel steeds dat als ik naar de wc was gegaan het even weg was, dan nam ik paracetamol en kon ik gelukkig weer slapen. Overdag is dat misschien wat lastiger. Ik zou denk even de verloskundige bellen, zeker als het al de hele dag aanhoudt! Je verliest heel veel vocht en juist dat is nu belangrijk! Daar zijn ze ook voor :)
5 jaar geleden
Reactie op Angel1986
Mag geen bananen eten door zwangerschap diabetes
O shit. Dat wilde ik ook als tip geven.
(Mag ze zelf ook niet ivm suiker, dus hoop maar dat ik dat niet krijg)
5 jaar geleden
https://www.24baby.nl/zwanger/gezondheid/diarree-tijdens-de-zwangerschap/
Misschien heb je hier iets aan 😊
5 jaar geleden
Ik zou ook even een test laten doen. Diarree en krampen kunnen symptomen van corona zijn.
5 jaar geleden
Reactie op Angel1986
Alles zijn symptomen haha .
Nee is echt dan moet je voor het minste test do ...
Mijn collega had alleen diarree en haar zoon ook. Allebei positief.
5 jaar geleden
Als je diarree hebt, zit er een bacterie die er uit moet. Door iets remmends te nemen, zorg je alleen maar dat het langer in je darmen blijft zitten. Morgenochtend even o.r.s. poeder halen bij de drogist of apotheek, werkt heel goed tegen uitdroging, en nu ook proberen te blijven drinken. Succes en beterschap!















