17 Reacties
4 jaar geleden
Ik heb het in het begin ook gedaan ik heb het 2 a 3x daags gedaan omdat ze er laat op reageerde.
Nu gebruiken we probiotica vsn vitals
4 jaar geleden
Kraamzorg en verloskundige hadden het ook aangeraden. Consultatiebureau juist niet. Ze zeiden dat -indien je baby moet overgeven - er olie in haar/zijn longetjes terecht kan komen. Lekker verwarrend he .. soms weet je ook niet wie je moet geloven.
Ook wat betreft met een thermometer. Ze hadden aangeraden vaseline te gebruiken en dan temp opmeten en gelijk even draaien eraan. Ook dat was volgens consultatiebureau een slecht idd ivm risico darmen perforeren 😱
4 jaar geleden
Ik doe op advies van CB 10 cc extra water in zijn fles als hij niet gepoept heeft. Vaak rond de volgende fles is het raak.
4 jaar geleden
Ons werd door het cb aangeraden wat vaseline op je wijsvinger te doen en dan tegen de klok in rondjes draaien rondom de anus (aan de buitenkant natuurlijk) bij ons zorgde dit ervoor dat het er zo uit kwam en ons zoontje super opgelucht leek!
4 jaar geleden
Ja hoor ons zoontje had in de kraamweek echt hele harde ontlasting zo zielig! Wij hebben toen een babylepel olie gegeven bij de eerste en laatste fles dit een paar dagen herhaald en nooit meer last gehad van harde ontlasting, ze krijgen ook vitamine d druppels, dus dit was geen probleem volgens de kraamzorg en het cb
4 jaar geleden
Gisteren een druppeltje olijfolie 😂 gelukkig vond mijn man haar want het zat overal na 3 dagen niet poepen. Probeer nu 10 cc extra water bij de voeding en schepjes goed afstrijken.
4 jaar geleden
Reactie op Marley2you
Gisteren een druppeltje olijfolie 😂 gelukkig vond mijn man haar want het z ...
Heb ik ook 1x gehad maar dan met 10cc water 2 dagen niet poepen en toen kwam het er ook uit van al die dagen 🤣
Ze was een klein beetje doorgelekt wqs nog een wonder hoeveel zo luier kan houden
4 jaar geleden
In de kraamweek op advies van de verloskundige gedaan. Heeft zeker geholpen☺️
4 jaar geleden
Super bedankt voor alle reacties! Na 3 dagen heeft ze zojuist een poepluier gehad maar ik weet dus voor de volgende keer dat het zeker helpt! :). Een paar druppels op een lepeltje is voldoende? En dan gewoon traditionele olijfolie? 😊














