Mamas mijn zoontje is gek op pap. Alleen weet ik niet wanneer ik dit het beste aan hem kan geven.
Hij wilt het niet in de fles maar wilt het het met lepel.
Moet ik het in de ochtend geven als eerste flesje ? Of savonds voor t slapen gaan? Hij heet al best veel avond eten voor t slapen gaan. Zo bord pap lijkt me dan te veel denk ik..
Ik gaf het zowel smorgens als savonds. Nu ben ik overgegaan op Brinta en geef ik alleen smorgens pap. Savonds krijgt ze al genoeg wbt warme maaltijd, ze drinkt de fles dan niet eens meer leeg dus pap niet meer nodig.
Wij gaven het in de avond, maar de arts bij het consultatiebureau zei dat dat beter is van niet omdat ze dan niets verbranden ofzo 馃槵 Ze zei dat pap sws moet nodig is, maar als ik het wilde geven dan het liefst in de ochtend.. Nu is hij 8,5 maand maar hij wil nog steeds niet zo goed brood eten helaas, dus geef hem nu vaak na het proberen van brood in de middag pap in zijn flesje zodat hij toch wat granen binnen krijgt 鈽猴笍