6 Reacties
3 jaar geleden
Wij hebben een ander merk kinderwagen en bijbehorende voetenzak. En ik zou daar wel voor gaan. De meeste goedkopere voetenzakken zijn klein of dunner. Een voetenzak vind ik persoonlijk wel echt een goede investering waard.
Wat ik me wel afvraag is of mensen de voetenzak nu al op de wagen hebben zitten. En zo niet vanaf welke temperatuur ze dan denken dat wel te gaan doen. Het lijkt me nu nog zo dik.
3 jaar geleden
Reactie op xCriista
Wij hebben een ander merk kinderwagen en bijbehorende voetenzak. En ik zou ...
Ik heb hem er sochtend en op koude dagen in, 鈥榮 middags is het vaak nog te warm. Gelukkig is hij er makkelijk en snel uit te halen.
3 jaar geleden
Reactie op Miranda14
Veel geld, maar wij zijn er nu al heel blij mee (de groene toevallig). Voor ...
Ik kwam er ook achter dat dit dus de prijs is, ik dacht echt dat het stukken goedkoper was oeps. Toch maar de groene besteld van joolz want er was korting bij de baby dump馃コ
3 jaar geleden
Ik heb een easywalker en heb een bijbehorende voetenzak op Vinted gekocht voor 15 euro. Misschien de moeite waard om daar eens te kijken.
Ik heb de voetenzak er sinds vorige week op zitten. Met deze temperaturen al ideaal.














